Створення дизайну нового бізнесу і брендингу для HARVEX

Sprayforce заснували новий бізнес, ціль якої покращити їх головний інструмент — агротехніку. А Skykillers створили дизайн нового бізнесу і брендинг для цієї компанії.

SprayForce

Здійснює свою діяльність на ринку обладнання та запасних частин до сільгосптехніки для внесення засобів захисту рослин і до грунтообробної техніки. Є національним дистриб'ютором і лідером ринку з постачання виробників с/г продукції запчастинами та обладнанням для техніки по внесенню засобів захисту рослин з покриттям території в 50%.

Клієнти компанії — власники фермерських господарств, інженери і фахівці відділів постачання аграрних підприємств із земельним банком від 1001 га до 10 000 га.

Бекграунд

SprayForce займається продажем високотехнологічного обладнання для аграріїв, ринок якого стрімко зростає. Для реалізації своєї стратегії зростання компанія вирішує запустити новий напрямок з "тюнингу" агротехніки. Новий напрямок передбачає роботу з новими клієнтами та має дещо іншу специфіку своєї бізнес-діяльності. Задля цього було вирішено створити новий бренд на ринку.

Виклики проєкту

Незважаючи на те, що новий напрямок бізнесу з "тюнінгу" агротехніки є досить схожим на існуючу модель бізнесу SprayForce, клієнт та його невирішені завдання суттєво відрізнялися. Розпочати роботу з інтерв'ю було першим етапом нашої кампанії.

Інтерв'ю

Одне із правил клієнтських інтерв'ю - персональні зустрічі або "віч в очі". Враховуючи обмеження з пандемією ми зкорегували наш опитувальник та провели роботи дистанційно.

Респондентами виступали власники агропідприємств та агрономи.

Стратегічна сесія

Всі 30 результатів інтерв'ю були проаналізовані на предмет невирішених завдань майбутніх клієнтів.

Для дизайну ціннісної пропозиції нового напрямку ми провели стратегічну сесію разом з клієнтом, використовуючи методологію Value Proposition Canvas.


Ім'я бренду

Один із найскладніших етапів проєкту, адже він передбачає пошук вдалого співпадіння бачення лідерів бізнесу та креативу. Для роботи над назвою ми використали модель асоціацій. Було обрано два напрямки - асоціації за агросферою та машинами. Та іх поєднання.

Дескриптор

Тюнінг агротехніки мав неоднозначні трактування серед клієнтів. Наприклад, його часто пов'язували з тюнінгом автомобілів. Було прийнято рішення бути максимально простими:

Лого


Цифрова стратегія

Головним завданням цифрової стратегії було створення воронки залучення перших клієнтів та тестування гіпотез щодо їі профілів.


Landing Page

Першу версію сайту для нового HARVEX ми розробляли за критерієм MVP (мінімально життєздатного продукту) адже нам важливо якомога скоріше протестувати цінність та отримати зворотній зв'язок для подальших корегувань.

Цільова сторінка продукту стала головним майданчиком для залучення перших клієнтів.


1981