Створення корпоративної медіаплатформи

Необхідність у створення корпоративних сайтів не втрачає свою актуальність, а тільки примножує її. У наш час корпоративні сайти — це єдині власні медіа компанії, де вона може знайомитися з користувачами у зручній формі, надавати максимум необхідної інформації, акумулювати всі клієнтські дані в одному місті та конвертувати відвідувача в споживача. Якісні корпоративні сайти необхідні як великим корпораціям, так і їхнім місцевим філіалам. Яскравим прикладом такого підходу до продукту є кейс digital-агенції SEVENTEAM з розробки платформи для автодилера Toyota Cityplaza.

Клієнт

Toyota Motor Corporation - один з найбільших виробників автомобілів у світі. Слідування останнім тенденціям, а іноді навіть їх прогнозування, є одними з ключових факторів успіху компанії. Toyota стала флагманом електровиробництва, коли випустила перший у світі серійний бензино-електричний гібридний автомобіль. Toyota Prius випускається з 1997 року і залишається одним з найуспішніших автомобілів цього типу.

Завдання

Головне завдання даного проєкту — надати потенційному клієнту можливість ознайомитися з офіційним дилером корпорації в Україні Toyota Cityplaza. Майбутня медіаплатформа повинна була створювати позитивний імідж компанії та мати необхідний користувачу функціонал для знайомства з асортиментом.


Рішення

Перед розробкою сайту ми провели детальний бізнес-аналіз клієнта та аналіз потенційних споживачів. У результаті цього було сформовано перелік необхідного платформі функціоналу.

Пам'ятаючи про комфорт користувача, ми виділили місце під окремі розділи для:

  • лінійок моделей автомобілів;
  • інформації для покупців та власників автомобілів;
  • інформації про досвід роботи компанії в Україні;
  • новин про соціальні проєкти Toyota.

Для оригінальних сувенірів та товарів Toyota було створено окрему цільову сторінку з простим інтерфейсом, де можна здійснити структурований пошук за категоріями, відфільтрувати продукцію за основними характеристиками, легко оформити замовлення та повернутися до каталогу.

Також акцент було зроблено на основні для клієнта послуги, запис на сервіс та тест-драйв, які можна замовити онлайн.

Окрему увагу заслуговує каталог продукції, де детально можна ознайомитися з кожною моделлю машини, вибрати колір та роздивитися її з усіх ракурсів за допомогою технології 3D-зображення.

Ми розробили вебсайт, що адаптувався під різні електронні носії. Перш за все, користуючись стратегією Mobile first, ми створили мобільну версію, за якою слідує версія для настільних ПК. Ця технологія допомагає швидше завантажувати вебсайт, тоді як при звичайній адаптації елементи дизайну просто масштабуються, не зменшуючи фактичні файли. При цьому, увесь наявний у десктопній версії функціонал зберігається на мобільних носіях. Ми знаємо, що тенденція до зростання мобільного трафіку буде лише посилюватися, тому орієнтація на мобільну версію сайту є доречним рішенням.

Ключовим елементом медіаплатформи стала модель автомобіля. Це оригінальне дизайнерське рішення було наріжним каменем усієї архітектури сайту. Інші компоненти платформи прив'язані до автомобільного обладнання. Головний шрифт сайту - Open Sans. Його плавний і широкий контур символів полегшує читання з будь-якого екрану.

Палітра інтерфейсу є яскравою та простою. Вона заснована на трьох класичних кольорах бренду Toyota - чорному, червоному та білому. Ці кольори закликають до сили та вишуканого стилю, що є найкращим рішенням для бренду з майже столітньою історією.


Результат

Ми створили багатофункціональну корпоративну медіаплатформу для світового бренду, що забезпечує реалізацію основних бізнес-функцій клієнта. Наразі, SEVENTEAM забезпечує технічну підтримку сайту Toyota Cityplaza та разом з клієнтом працює над покращенням роботи, адже важкий технологічний продукт потребує інвестицій у свій розвиток на постійній основі.

February 9, 1:21 PM
·
2037

The project team

SEVENTEAM
SEVENTEAM
Ukraine
Home