Створення сайту та конструктора для створення браслетів бренду Geoma

Компанія Intertech спільно з агентством Goodface розробили унікальний онлайн магазин для улюбленого ювелірного бренду безлічі зірок - Geoma.

Завдання

Geoma – це особливий бренд ювелірних виробів, вони перші, хто створив прикраси для мам із фігурками дітей.

Основним завданням було реалізувати швидкодійний сайт, який повністю покаже всю ніжність та чутливість цього бренду. В рамках реалізації онлайн магазину було цікаве завдання від клієнта, а саме реалізація конструктора, який дозволить користувачам сайту самостійно зібрати браслети з різних комбінацій, що дозволить побачити майбутню прикрасу. Повинна бути можливість вибрати колір золота, тип фігурок, колір каміння та їх комбінації.


Реалізація

Ми, у компанії Intertech, любимо, коли робота над проєктом поділена на етапи. Тому що саме поетапність у роботі дозволяє нам бути максимально відкритими та прозорими перед клієнтами. Дотримуючись методологій сімейства Agile, проєкт був поділений на низку етапів, а саме:

1-й етап

Погодження всіх деталей сайту. На даному етапі наша команда спільно з Goodface вивчає нішу, в якій працює клієнт, потреби та бажання, а також бачення фінального результату.

2-й етап

Дизайн. Наші партнери, агентство Goodface розробили дизайн, який повністю відповідав баченню клієнта та став важливим етапом у реалізації онлайн магазину з унікальним конструктором браслетів.

3-й етап

Написання технічного завдання. Це дуже важливий етап, оскільки завдяки ТЗ клієнт бачить, наскільки правильно всі учасники процесу зрозуміли один одного. Технічне завдання дозволяє клієнту побачити картину проєкту в цілому.

4-й етап

Розробка. Розробка в рамках нашої компанії поділена на етапи:

 • Розподіл завдань на спринти;
 • Реалізація спринтів;
 • Тестування;
 • Здача всього функціоналу;
 • Підтримка готового продукту.

Робота над проектом була сповнена позитивних емоцій, дуже приємно працювати над проектом для бренду, який створений, щоб дарувати людям позитивні емоції.

Результат

В результаті роботи спільної з дизайн агентством Goodface було реалізовано онлайн магазин, який повністю задовольнив побажання клієнта.

Сайт складається з таких сторінок:

 • Головна сторінка;
 • Про Geoma;


 • Створи свій браслет;


 • Каталог;


 • Клієнти та відгуки;


 • Контакти.


Відгук

З командою Intertech проробили тривалу роботу з створення сайту. Хлопці допомогли втілити ідею з онлайн-конструктором зі створення браслета з кулонами в життя. Вийшло круто, працездатно і найголовніше, що саме оскільки замислювалося. Роботою компанії Intertech повністю задоволений. Рекомендую співпрацювати, якщо потрібно знайти нестандартне рішення для реалізації Ваших ідей.

Игорь Чернявский, представитель Geoma Jewerly2327