Support UA Gallery

Support UA Gallery на базі OpenSea, присвячений неспровокованій російсько-українській війні та повномасштабному наступу російських збройних сил у лютому 2022 року

Про Support UA Gallery

Support UA Gallery — NFT арт-галерея, створена WEB3 агентством CTRL/ART/D, Лікою Співаковською та українськими художниками у хроніках війни. Артисти записували свої відчуття з бомбосховищ, де вони провели безліч днів і ночей. Це неперевершене та надзвичайно емоційне мистецтво. Це історична спадщина. Свободу перемогти неможливо — навіть під вогнем українські художники продовжують творити.

Задача

Створення NFT галереї для підтримки українського народу, армії та мистецтва.

Ідея

Купуючи NFTs, колекціонери дають надію, фінансують армію та допомагають Україні наблизити перемогу.

Хроніки війни очима художників побачені далеко за межами Європи. 

Результат

"Support UA" стала учасником першої у світі офлайн-виставки NFT, яка проходила в криптоцентрі планети - Пуерто-Ріко. Близько 200 гостей із усього світу приїхали підтримати мистецтво України. Була також виставка у Техасі, яку щодня відвідували 2000 осіб. Усього за три дні зібрали понад 300 робіт наших художників і лише за один день організували виставку в іншому куточку планети.

Загалом Support UA Gallery зібрала $15 000 з продажу NFTs. Усі кошти було перераховано на потреби української армії (80%). А саме був куплений Nissan X-trail SUV і аптечки першої медичної допомоги Art-2 та IFAK BAG для медичних закладів. 20% суми було перераховано на рахунки українських художників.

Приклади робіт художників 

Художній твір: Рецепт борщу Путіна, про кровожерливий апетит Путіна до України

Художник: Meltdownlove

Місце: Київ, Україна

Твори мистецтва: Українські волошки                                                    

Художник: Art_Zagorska

Місто: Київ, Україна

Художник: Полина Пилипенко

Вік: 9 років

Місто: Харків, Україна

Ми сидимо тут у холодному підвалі у лютому. Чуємо вибухи. Ми не маємо зброї. Ми мирні громадяни. У мене навіть немає моїх улюблених фломастерів та паперу. Але ми маємо інтернет. Що я можу зробити, щоби підтримати наших військових? Я почала викладати свої старі малюнки в Instagram, щоби люди знали, що таке Україна і що зараз відбувається. Мої дорогі друзі, понад 1000 маленьких митців з усього світу надсилають мені слова підтримки та моляться за Україну. Я вірю, що ми вистоємо. Що правда на нашому боці.


Україні потрібна підтримка і весь світ це знає. Українська армія потребує підтримки. Українським художникам потрібна підтримка: багато картин, скульптур та інших фізичних об'єктів знищено путінськими бомбами, пострілами та ракетами. Полотна назавжди знищені нелюдською люттю та ненавистю!

Ви можете переглянути всі NFT, перейшовши за посиланнями:

Слава Україні!

3347