Свій колір обирай і на трабли забивай разом із Позитивом та позитивними блогерами

У вересні ми обіцяли розповісти про рекламну комунікацію з блогерами, присвячену запуску Flint Positive. Обіцянку стримуємо, та й ділитися крутими результатами завжди приємно!

Ми співпрацюємо зі Snack Production вже не вперше, тому занурені у тему Flint на повну. «Забив на трабл» — головний «життєвий принцип» і, за сумісництвом, слоган бренда Flint. Слоган цей ми обожнюємо і активно його наслідуємо, але цього разу хотілося реалізувати щось незвичайне. Ідей було багато, але фінальний феєрверк ніяк не вимальовувався.

Якось увечері, у розпал обговорення концепції для Flint Positive, креативна команда вирішила, що настав час забити, завершити робочий день і скачати Sims (а декому навіть завантажувати не довелося). А ще взяти по пачці Flint Positive, щоб остаточно поринути в ностальгію і розслабитися. Так і сталося осяяння!

Ми вирішили «упакувати» яскраву комунікацію Flint Positive у стилі улюбленої гри Sims. У ній взяли участь 13 інфлюєнсерів: макроблогери та мільйонники. Усі, кому ми запропонували співпрацю та розповіли про ідею публікацій, одразу погодилися та зайнялися бажанням її реалізувати.

Всі моменти та редагування ми обговорювали з Snack Production. Команда була на максимум залучена до процесів підготовки та реалізації, налаштована на результат. Втім, як завжди:)

У своїх відео блогери начебто ставали персонажами гри Sims та змінювали свої образи «під колір» різнокольорових сухариків. Кожен образ співвідносився з певним настроєм.

У сторіс блогери розміщували гру у форматі відеопророкувань. Підписники робили скріншоти та ділилися ними у сторіс. Це відмінно вплинуло на охоплення кампанії та залучення авдиторії.

Щоб досягти максимального результату, 10 інфлюєнсерів публікували сторіс із запрошенням взяти участь у розіграші боксу Flint Positive. Для цього потрібно було перейти на сторінку Flint, підписатися на неї та залишити коментар під конкурсним постом. А ще 3 блогери дарували по цілому боксу сухариків у себе в сторіс і таким чином залучили на сторінку Flint до Instagram понад 7 тисяч нових підписників.

Загалом у нас вийшов подвійний ностальгічний метч — зумери 20+ у дитинстві грали в Sims і нишком від батьків хрумтіли Flint. Тому відгук від цільової авдиторії був неймовірний: і спогади, і обіцянки знову завантажити гру і назавжди зникнути з онлайну, і пробіжка в магазин за новими Flint. Дивіться самі:

Тема ностальгії спрацювала «на відмінно», як і завжди. Коктейль з пародії на Sims і сухариків Flint виявився ідеальним комбо, тому ми охопили 5327398 користувачів, і ціна за одного охопленого користувача склала 18 копійок!

Висновок такий: до інфлюєнс-кампаній можна підходити креативно, намагаючись розробити концепцію, яку насамперед чудово сприйме авдиторія блогера і вона добре «зайде», отримавши відмінні показники статистики.

А ще важливо пам'ятати, що блогери з великим задоволенням залучаються до створення класного і незвичайного контенту для своїх профілів.


1590