Tasty food not just for vegan

Ребрендинг веганського кафе Green 13.

Задача

Мережа стріт кафе Green 13 готує найсмачніший фалафель та веганський бургер, який неможливо відрізнити від м’ясного. Але ще не усі поціновувачі м’яса спробували цю смакоту, адже існує стереотип, що веганська їжа — це правильне харчування для правильних людей. Нашею задачею було змінити цей настрій, показати, що веганською їжею можна смакувати просто так, без гучних лозунгів та обмежень.

Рішення

Цільова аудиторія кафе — це люди, що люблять смачно поїсти і можуть  дотримуватися або не дотримуватися веганської філософії.  Саме для них Green 13 стає 13 Green Go, адже  це місце для справжніх грінго, гастрономічних мандрівників, які люблять пробувати нове, відкриті світу і незвичайним смакам. Вони часто у пошуку і в дорозі. Для них веганські бекон і тофу-чізкейк — супер-можливість урізноманітнити меню і, в той же час, швидко, смачно, корисно перекусити. 

У 13 Green Go — не ділять гостей на "наших" і "чужих". Тут не виконують соціальну місію — просто смачно готують і готові поділитися знанням про те, що вегетаріанська їжа — це не нудно. Це про нові смаки і поєднання продуктів, і якщо тобі це подобається — ласкаво просимо до клубу 13 Green Go. Цей концепт «tasty food not just for vegan» — став основним  повідомлення бренду, його філософієй.  

Цю філософію дизайнери Brand Loft Agency підтримали фановою комунікацією «вчитесь, читайте та вег-бургера не цурайтесь», «ніщо так не зближує як вишневий пиріг», «фалафель м’ясом не заміниш»«бекон — це символ справжньої свободи», «а ти куштував рол з грабузом» та іншими. Героями, які радять спробувати веганські страви, стали класичні обличчя та образи — Тараса Шевченко, Че Гевара, статуя Свободи. Комунікацію продовжили у написах на формі  персоналу, підкреслючі оригінальний смак страв — бургер з беконом без бекону, кава з молоком без молока. 

Кольорове рішення — відтінки зеленого, як символ різноманітних смаків рослинної їжі.   

Через зміну візуального образу, ми хотіли донести, що веганська їжа — це не "спочатку філософія, а потім їжа". Це альтернатива звичайному харчуванню для однодумців, яких поєднує любов до смачних страв.

Оновлений заклад чекає на своїх гостей у м. Києві.   


1251