TERMOPLUS: брендинг буковинської фабрики дверей та воріт

Буковинська фабрика дверей та воріт TERMOPLUS звернулася по допомогу до фахівців Wizart, аби ми створили оригінальну концепцію для всіх комунікацій компанії. І ми знайшли вдале рішення.

Завдання

Розкрити переваги компанії в комунікаціях та розвіяти асоції із шаблонними пропозиціями продукту. Відобразити сильну сторону TERMOPLUS – розробку ексклюзивних рішень та успішне виконання нестандартних (за конструктивом та дизайном) замовлень.

Замовник

Фабрика TERMOPLUS – це сучасне підприємство, що має власні потужні виробничі майданчики. Компанія виготовляє якісні вхідні двері з ексклюзивним дизайном та ковані ворота. TERMOPLUS працює більше 10 років на ринку, задіяно більше 100 працівників, відкрито 3 власних салони у місті. Щомісячно на фабриці виготовляється більше 300 дверей.

Процес

Внаслідок дослідження ринку ми визначили унікальну торгову пропозицію компанії – великий досвід виконання замовлень нестандартного конструктиву та дизайну забезпечує наявність оптимізованих технологій виробництва індивідуальних моделей.

Ми виокремили три ключові цінності:

– різноманіття;

– естетика;

– комфорт.

У такому випадку стиль бренду має бути:

– сучасним, конструктивним;

– варіативним;

– нешаблонним.

У нас було досить складне завдання: з одного боку у графіці ми маємо відобразити варіативність, естетичність, нешаблонність, різноманіття. А з іншого – у нас функціональний нейм TERMOPLUS, який ніяк цю тему не підтримує. Але ми знайшли рішення, як можна цю складність перетворити у перевагу та навіть у фірмову «фішку».

Вербальна та візуальна концепції

Замість того, щоб намагатися відволікти від нейму увагу або його приховувати у комунікаціях, ми навмисно зробили на ньому акцент у фірмовій графіці. Тобто ми буквально перетворили літери на стилізований оригінальний паттерн.

Логотип став органічним продовженням фірмової графічної теми. Це знак, який є символічним та стилізованим зображенням і дверей, і воріт, і вікон. Обраний шрифт логотипу – гарнітура Uni Sans – характеризується відмінною розбірливістю як у веб-дизайні, так і в друкованій продукції.

Фірмова палітра – це монохромна гамма помаранчевого кольору та кількох відтінків сірого.

Основним слоганом стала фраза «Рішення, що вражають», яка транслює позицію компанії – «Виробник і постачальник, що надає можливість вирішити будь-які конструктивні та дизайнерські завдання».


Результат

Компанія TERMOPLUS впровадила брендингову концепцію, повністю оновила всі фірмові носії, корпоративний сайт та брендувала сувенірну продукцію, що допомогло їй вирізнитися з-поміж інших компаній і легко комунікувати зі споживачами. 

Команда

Strategist: Igor Suvorov

Art-director: Natalie Suvorova

Copywriter: Iryna Malinina

Design concept: Natalie Suvorova, Artem Dvorzhak


2880