Точка G брендингу

Ребрендинг клініки для сучасної жінки

На момент нашого знайомства гінекологічна клініка Gravimed працювала вже понад року. Через швидкий запуск і недостатність часу на брендинг візуальний образ не відповідав сутності клініки. Сучасне обладнання, орієнтація на клієнта, серйозний досвід лікарів ховалися за досить застарілим дизайном.

Це необхідно було змінити, і ми взялися до справи. Жіноча клініка має бути максимально зручною та приносити задоволення. А найбільше задоволення для жінки — бути здоровою. Так і народилась наша нова концепція "Точка G твого здоров'я", що лягла в основу сучасного візуального образу Gravimed.

У центрі нашого рішення Жінка — з великої літери, про яку треба дбати, берегти та любити. Саме ця емоція турботи, фокусування на Жінці, реалізована через об’ємну букву G у логотипі, що обіймає й оточує інші літери.

Концепт точки G — це коли Жінка найважливіша, коли її спокій, емоції, настрій та здоров’я мають пріоритетне значення для команди клініки. Це ми зобразили позитивними слоганами з емоційно-позитивними іменниками: «Точка G твоєї молодості», «Точка G твоєї впевненості».

Ми використали жіночі образи, щоб наголосити на спеціалізації клініки. Ми застосували благородний синій, впевнений блакитний, преміальний жовто-голубий та стерильний білий, щоб влучно передати усі переваги клініки.


2
3043