Uklon. Дозвіл на хуліганство

Регіональна кампанія Uklon, з дозволом робити шо хош

Ідея, реалізація та запуск за 10 днів. Виклик

Літом 2020-го разом з Uklon ми розробили нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух – твої правила». За результатами першої масштабної кампанії основні показники сервісу зросли на 40% всередньому, але деякі регіони залишаються стабільними та потребують індивідуального підходу. Так вирішили запустити нову, регіональну кампанію, на створення якої було лише два тижні, але, чесно кажучи, ми таке любимо. 

Нам потрібно було швидно замінити вже існуючую рекламну кампанію в регіонах та зробити так, щоб якомога більше людей встановили апку Uklon. 


Інсайт

Наразі сервіс запропонував новим користувачам додатку приємні знижки 50% або 99% на перші поїздки. 

Але більшість людей сприймають подібні акції як рекламні маніпуляції і давно навигадували прийомчиків, як «обійти систему» собі на користь. Хтось хоче підключити декілька номерів, щоб отримати більше поїздок «за так», а інший хоче встановити додаток, викатати промокоди і видалити. 

Рішення

Та оскільки головна стратегія бренду – дати людям можливість жити за власними правилами, то і такі хуліганства можна підтримати. 

Ми вирішили взяти за основу комунікації цю правду про людей та розповісти людям, що вони можуть робити те, що вони хочуть. Викатувати промокоди, їздити з друзями, підключати декілька сімок - все що вони собі придумають.

За 10 днів ми розробили та зняли серію преролів і створили серію віжуалів, у яких наші герої розповіли свої способи «хакнути систему», а Uklon повністю підтримує їх у цьому. Бо твій рух – твої правила. 

Для нас було вкрай важливо встигути вкластись в такий короткий термін, оскільки бренду необхідно було швидно замінити одну рекламну кампанію на іншу та не втратити связок з аудиторією на час розробни нового креативу.


А ще, трошки похуліганили на бордах в офлайні та в інтернетах, де показали наших героїв та їх лайфхаки у стоковій стилістиці, але з невеличкими нюансами. КРЕДІТСИ 

Uklon

Chief Marketing Officer – Вадим Іщенко

Head of Creative – Агата Градова

I AM IDEA

Creative Director – Ігор Фінашкін

Strategy Director – Арам Сімонян

Junior Art Director – Юля Дідченко

Copywriter – Діма Горбенко

Motion Designer – Настя Корженко

Account Manager – Катя Шинкарук

120 seconds production

Director – Igor Finashkin

Producer – Sergii Voronin

DoP – Vyacheslav Rakovsky

1st AC – Dmitro Kutnik

Casting Agency – Easy Casting

Make-up Artist – Danylenko Ilona

Style – Alesya Yutina

Camera Rental – ZODIACfilm

Colorist – Roman Zinaenkov

Sound – Propeller Studios, Andriy Obod

Post-production producer – Sergii Voronin

Location – F2F Studio

2189