Український креатив у світі: I AM IDEA розробили айдентику серіалу для Берлінале 2023

Креативне агентство I AM IDEA презентували айдентику та комунікацію для литовського серіалу «Troll Farm», який 26 лютого повернувся з міжнародного кінофестивалю Берлінале 2023.

Серіал разом з його продукцією відібрали з-поміж сотень інших проєктів з усього світу на Berlinale Series Market, який пройшов в рамках Berlinale – Berlin International Film Festival 2023. 

Литовський продакшн Dansu Films зняли драматичне ТВ-шоу «Troll Farm» від продюсера Габія Сюрбіте та режисера Ернестаса Янкаускаса. Проєкт повністю знятий у Вільнюсі й складається з п'яти годинних епізодів. Він також був представлений на Content London у Британії та Série Series Summit у Франції.

Креативною задачею I AM IDEA було створити візуальну айдентику та дизайн поліграфії для майбутнього серіалу «Troll Farm».

«Після несправедливого звільнення, корпоративна діва Ана намагається очистити своє ім'я. Та в процесі цього, повільно переходить на темну сторону помсти й стає монстром, з яким вона бореться», – це короткий опис з брифу до проєкту, з якого й почалася робота.

Команда розробила логотип, рекламні постери серіалу та унікальний мерч. Повна прем'єра 5 епізодів шоу відбулася у січні-лютому 2023 року на литовських екранах. На презентації використовувалися всі візуальні матеріали розроблені креативною командою, які транслювалися на великому екрані кінотеатру. 

Команда проєкту

I AM IDEA

Creative Director — Igor Finashkin

Head of Art — Ganna Iemelianova

Art Director — Viktoriia Kryvynets

Head of Design — Dariia Shabliienko

Designer — Olga Diatlova

Designer — Vitalii Klymenko

DANSU FILMS

Showrunner — Gabija Siurbytė

Director — Ernestas Jankauskas

Creators — Domantė Urmonaitė, Martynas Mendelis, Gabija Siurbytė, Ernestas Jankauskas

Producer's Assistant — Viktorija Rimkutė

2447