UKRSIBBANK online

Новий інтернет-банкінг та мобільний додаток для UKRSIBBANK.

Хоча здається, що людям потрібен функціональний додаток, наші дослідження довели — насправді, користувачі шукають інакшого. Їм потрібна зручна і проста програма для керування власними коштами. Більшість клієнтів заходить до банкінгу лише, щоб поповнити мобільний рахунок, перевірити баланс та сплатити комунальні. Нічого космічного.

Основна ідея нашої роботи — спрощення життя користувачів. "Встановіть новий UKRSIB onlne. Банкінг, з яким просто".

 Клієнт

UKRSIBBANK BNP Paribas Group є одним з провідних банків України, що надає своїм клієнтам повний спектр передових банківських послуг у відповідності до найвищих Європейських стандартів.

Виклик

Чисельність клієнтів банку постійно зростала. Застаріла система онлайн банкінгу негативно впливала на рентабельність банку. Це призвело до того, що 79% користувачів заходило у банкінг УКРСИБ лише раз і більше не поверталися.


Задача

Розробити зручний онлайн банкінг для збільшення кількості активних користувачів і, отже, транзакцій.

Процес 

  • Дослідження показали очікування клієнтів від онлайн-банкінгу та проблеми, що у них виникли.
  • На основі результатів досліджень та методології Human Сentered Design, ми розробили новий онлайн-банкінг і мобільний застосунок для Android та IOS.
  • Ми навчили банк говорити чіткою та простою мовою. Тому ми розробили Tone of Voice для всіх типів сповіщень, емейлів, відео-контенту та статтей. 
  • Щоб задовольнити маркетингові KPI, ми визначили цільову аудиторію, що казати і чому, та визначили ефективні способи досягнення аудиторії правильним повідомленням. 

Рішення 

Люди в основному потребують функціонального онлайн-банкінгу, але наші дослідження довели, що більшість клієнтів банку віддають перевагу user-friendly service.


Результати

  • 200 000 нових корустувачів. 
  • На 30% більше надходжень від онлайн-каналу.
  • З 5% до 55% збільшилась кількість транзакцій через мобільний додаток.2993