VARUS: як виділитися серед конкурентів та збільшити взаємодії за допомогою оновлення візуального стилю

Клієнт: мережа супермаркетів VARUS.

Завдання:

— оновити візуальний стиль оформлення соцмереж VARUS;

— створити яскравий, помітний мережевий візуал, що запам'ятовується та вирізняється серед конкурентів;

— доречно інтегрувати в оновлену візуальну стилістику різноманіття рубрик та широкий асортимент товарів.

План дій: для досягнення поставленої задачі було проведено аналіз конкурентів та ЦА, досліджував сучасні тенденції візуального оформлення загалом та соціальну мережу, зокрема, що лягло в основі підготовки мудбордів та розробки візуальної стилістики сторінок.

Що ми зробили

Найперше, що ми розуміємо — повністю перейти на живий фото та відеоконтент не видно, тому більшу частину ми маємо закривати саме графікою.

Разом із тим, обліковий запис будь-якого ритейла — це велике різноманіття товарів абсолютно різних категорій, а також акційних матеріалів, яких неможливо уникнути і які публікуються у найбільшій кількості.

Отже, нашим завданням було не лише створити видимо привабливий та унікальний дизайн, а ще й зробити функціональним, щоб ми могли оперативно закривати велику кількість контенту, не втрачаючи якості та фірмового стилю

Після проведення аналізу сторінок конкурентів та ресурсу візуальних трендів, спираючись і на розроблену концепцію комунікації та ТОВ, ми вибрали яскравий візуальний напрям, натхненний сучасним стилем ретроплакатів.

Основними об'єднуючими елементами стали:

— округлі форми для плашок;

— яскраві прямокутні підложки під текст;

— накладання «шумів» на фон та поверх зображення;

— остаточне додавання характерних ручок брендового маскоту клієнта.

Окрему увагу варто приділити палітрі кольорів. Адже окрім брендового помаранчевого та зеленого ми закріпили за VARUS з використанням різнобарвної палітри насичених відтінків.

Цей стиль вдалося адаптувати й під щотижневу подачу акційних матеріалів, перетворивши звичні рекламні макети на цікаві та яскраві товарні каруселі «РІЗНОМАЇЖЖЯ тижня», шаблони дозволили гармонійно подавати будь-які продукти.

Розроблена візуальна концепція легко інтегрується і до живих фото та відео матеріалів, за допомогою накладання «шумів» та додавання характерних плашок.

Чого ми досягли

Після поступового впровадження розробленої візуальної концепції нам вдалося повністю змінити зовнішній вигляд контенту на сторінці.

Відтепер як кожен допис окремо так і загальна стрічка, зокрема, виглядають цілісно та гармонійно, відображаючи свіжий і сміливий вайб бренду VARUS.

Змінений візуальний стиль відобразився також і на кількісних показниках, а саме, з моменту впровадження нового оформлення (липень 2023 року) ми отримали ріст взаємодій на сторінці.

Отже, усього за пів року команда OMG agency спільно з командою бренду змогли розробити та впровадити нове візуальне оформлення соцмереж VARUS, зробивши його свіжим та сучасним, водночас не тільки зберігаючи початкове ДНК бренду, а й посилюючи його.

Наші високі стандарти та глибину пропрацювання деталей у OMG Agency під час створення кожної маркетингової кампанії ви можете оцінити й на власному досвіді. Просто напишіть нам на pr@omgagency.me чи заповніть бриф за посиланням — і ми все зробимо на найвищому рівні.

919