Від бізнес-ідеї до повної окупності інвестицій: кейс партнерства стартапу BetCare з фондом NetSolid Investments

Інвестиційний фонд з українськими фаундерами NetSolid Investments працює понад рік, має кілька успішних портфельних компаній та крок за кроком втілює власну Big Idea — створити найбільший хаб digital marketing бізнесів. BetCare — один з перших проєктів Фонду, що вже окупився. Компанія працює на міжнародному ринку, надає програмні сервісні рішення брендам в iGaming. Розповідаємо як вдалось цього досягти

Цільові ринки: Західна і Східна Європа, Латинська Америка, Скандинавія, Канада, Австралія.

Спеціалізація — робота з користувачами на всіх етапах: Support/Sales, KYC, Payment-процеси, VIP-сервіс. Обслуговування багатомовне, фокус на конверсії та реактивації користувачів.

На старті команда BetCare, як більшість початківців, потребувала інвестицій. Фаундер звернувся до NetSolid Investments, маючи бізнес-ідею, початковий план та кількох фахівців. Для розвитку потрібні були не тільки гроші, а ще обʼєктивна оцінка, нетворкінг, юридичний та фінансовий консалтинг.

Кожна гарна ідея, щоб її успішно реалізувати, має підкріплюватись сухими числами та холодним розрахунком. Ми усвідомлювали, що одні з головних завдань початкового етапу — розуміння стадій розвитку компанії та доцільне спрямування інвестицій», — Павло Буянов, CEO & Co-founder BetCare.

Консультації з топменеджерами NetSolid Investments сприяли розробці зваженої стратегії розвитку, новим бізнес-ідеям та залученню клієнтів. Крім того, на етапі venture building стартапу знадобилась грунтовна правова підтримка.

Юридична служба Фонду:

  • провела аналіз проєкту та його потенційних клієнтів, податкового законодавства України й іноземних юрисдикцій;
  • виробила рекомендації щодо структури та умов діяльності компанії;
  • зареєструвала торгівельну марку BetCare;
  • розробила шаблони документів для співпраці із партнерами.

Фінансисти NetSolid Investments налаштували фінансовий облік й забезпечували поточну роботу: провадження платіжних рішень, розрахунок та виплату заробітної плати і дивідендів. Допомогли з оптимізацією витрат.

Спілкування з Романом (General Partner — прим. ред.), Станімиром (Managing Partner — прим. ред.) та Дмитром (Investment Manager — прим. ред.) допомагало мені визначити потенціал тієї чи іншої ідеї, бачити ситуацію в компанії з позицій їх досвіду, й це було цінно.
Чим ще дуже допоміг NetSolid, — не було потреби одразу брати у штат юриста та фінансиста. Анна-Марія (Finance Manager — прим. ред.) та Ольга (Chief Legal Officer — прим. ред.) закривали всі наші поточні питання, завжди були у контексті процесів. Це мінімізувало витрати, було зручно й значно полегшувало роботу», — розповідає Павло Буянов.

Завдяки допомозі профільних експертів Фонду у забезпеченні усіх фінансових та юридичних процесів компанія заощадила кошти на початковому етапі досягла окупності та повернула інвестиції швидше запланованих термінів, а згодом оптимально сформувала власні підрозділи.

Ми інвестували в цей проєкт, бо він повністю відповідає нашим вимогам — команда експертів з глибоким розумінням ринку та продукту. У Паші був дуже схожий досвід роботи найманим працівником, а у новому проєкті — мільярдний ринок, фокус на західних клієнтів, бажання та мета створити продукт-лідер», — Станімир Добрев.

Зараз в BetCare понад 30 фахівців. Команда мультинаціональна, працює 24/7 на 8 мовах в різних країнах. Спираючись на власний досвід роботи з багатьма брендами та платформами, надає бізнесам консалтингові послуги з операційного менеджменту.

BetCare як компанія digital marketing досягла найбільш значущого етапу розвитку — примноження прибутків та масштабування з виходом на нові ринки, продукти та гео.

Результати цього етапу визначать, стане компанія дійсно важливим та великим гравцем ринку чи залишиться локальною. Та якщо насправді — другий варіант ми не розглядаємо» — Павло Буянов, CEO & Co-founder BetCare.
4565