Відео та сайт про вакцинацію для UNICEF

Це відео та сайт про важливість вакцинації ми зробили разом з UNICEF Ukraine.

UNICEF є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя.

Проблема: Батьки відмовляються робити щеплення дітям

За даними МОЗ, у 2016 році серед дітей до 1 року лише:

  • 45% пройшли вакцинацію від кору
  • 29% були щеплені від гепатиту Б
  • 23% були вакциновані від дифтерії, кашлюка та правцю

Чому така ситуація?

  • Батьки не розуміють, як працюють вакцини.
  • Вважають, що вакцини шкодять здоров’ю.
  • Думають, що в Україні низькоякісні вакцини.
  • Не знають про ризики для нещеплених дітей.

Рішення: Провести промо-кампанію, яка б розвіяла міфи з приводу вакцинації, пояснила, що вакцина не може заподіяти ніякої шкоди

Відео

«Хворобам байдуже, про що мріє ваш малюк» — такий жорсткий слоган привернув увагу до проблеми. Більшість захворювань, від яких роблять щеплення, призводять до інвалідності або смерті. Вакцинація — єдиний спосіб напевне уникнути цих наслідків і допомогти малюку справдити мрії.

Key-віжуал

У зовнішній рекламі ми продовжили ідею дитячих мрій. Основне повідомлення: «ваша дитина може стати ким завгодно, якщо її мріям не завадять хвороби». Банери закликали вакцинувати дітей та розповідали про сайт, на якому можна дізнатися всю інформацію про вакцини.

Сайт

Всі інструменти вели на освітній веб-сайт.


Як багато ви знаєте про вакцинацію?

Ми запропонували батькам пройти тест і перевірити, наскільки багато вони знають про хвороби та вакцинацію. Тест складався з простих запитань про те, де можна заразитися, як контролюють якість вакцини та яких хвороб немає в Україні. Тест готував батьків до того, щоб більш уважно вивчити інформацію на сайті.

Для чого потрібні вакцини?

686 000 людей у світі щороку помирають від гепатиту Б, 5 000 українців — від туберкульозу. Єдине, що надійно захищає від цих хвороб — вакцина.

Ми скористалися цією шокуючою інформацією, щоб звернути увагу батьків на масштаб проблеми та запропонували рішення — вакцинацію.

Маєте питання?

Тема вакцинації дуже складна, тож ми передбачили для батьків можливість поставити своє питання та отримати на нього відповідь. На всі питання відповідає медичний експерт UNICEF.

Результат: 3 дитини розказали 3 300 000 дорослим, що інфекційні захворювання — це смертельна загроза.


Разом з UNICEF ми вважаємо, що єдиний спосіб вберегти дитину від смертельних наслідків інфекційних хвороб — це вчасне щеплення.

Ми віримо, що кожна згадка про щеплення допоможе побороти хвороби та упередження.

Тисни лайк, зроби нам щеплення від поганого настрою.

2060