Відеоконтент «Агуша» для мам — найвибагливішої аудиторії в світі, від відеоагентства Lovivideo!

Другий рік поспіль ми продовжуємо роботу над виробництвом відео контенту для дитячого харчування «Агуша», компанії PepsiCo за участю відомих українських блогерів, і поки не готові відкрити карти, скільки ще сезонів попереду.

В цьому році ми робимо наступний крок у розвитку комунікаційної платформи — «Агумами» довіряють. Ще більше сімей-учасників, більше живих емоцій, більше охоплення за рахунок регіональних блогерів. Відомі телеведучі, вони ж досвідчені батьки — Аліна Шаманська і Руслан Ханумак з сином Артурчик, стають головними героями і запрошують в проект таких же молодих батьків як вони, щоб ті, на своєму досвіді познайомилися з продукцією «Агуша» та дізналися про її переваги.

Челленджі та лайфхаки:

1. Жодного професійного актора — тільки талановиті діти та дорослі, що означало гнучкий сценарій. Команди бренду і агентства повинні були миттєво реагувати на будь-які зміни і знімати альтернативні сцени.

2. При слові «мотор!», режисер перетворювалась в аніматора і намагалася розвеселити діток (вона, як молода мама знала як це зробити). Тому відразу лайфхак від нас, якщо ваш відеопроект за участю дітей, добре зібрати команду (режисера, оператора, сценариста, і навіть проектного менеджера), у яких є не тільки професійний, а й потрібний життєвий досвід. На виході вийде ще більш живе відео, проти якого важко встояти!

3. Таймінг проекту розраховувався не тільки з урахуванням робочої зміни, а й з урахуванням віку дітей і їхнього режиму дня: годування, сон, знову годування. І ніяких переробок.

4. Проект рекордсмен за кількістю фраз «Оооо, як це мило», на майданчику.

У серії роликів ми в черговий раз нагадали про всі категорійні переваги бренду «Агуша», плюс, заручилися довірою не тільки впливових блогерів, а й великої частки населення матусь нашої країни.

PepsiCo:

Group Brand Manager (Customer): Olga Radchenko

Digital Marketing Manager: Olga Kovaleva

Lovivideo & TWIGA Digital:

Strategic Director (TWIGA Group Ukraine): Sergej Kuzmenko

Managing/Creative Director (Lovivideo): Andrej Provotar

Managing Director (TWIGA Digital): Nataliya Sokolik

Account Managers: Tatyana Pavlenko, Aleksandra Pomazan, Yuliya Dedyuk

Stage Director: Elena Zaharchuk

DOP: Sergej Koshel

Executive Producer: Aleksandr Ryzhov

Influencer Marketing Manager: Olga Moroz

Head of SMM: Ekaterina Shvec

Copywriter: Gala Burya

1
764