Відеозйомка Extravaganza для бренду Herbalife Nutrition

Вже 40 років компанія Herbalife Nutrition виробляє і просуває продукти для збалансованого харчування та контролю ваги у понад 95 країнах світу. Щоб залишатися на зв’язку з мільйонами прихильників, бренд постійно експериментує з новими методами комунікації. Так цього року щорічний міжнародний фестиваль Extravaganza компанія вирішила проводити онлайн. Для Herbalife Nutrition це був перший за всю історію існування бренду онлайн-стрім, що об’єднав три великих міста: Київ, Москву та Новосибірськ. А виконати цю надважливу місію доручили нам.

Завдання

Телеміст між двома країнами – технічно непроста справа. До того ж на реалізацію проєкту нам дали лише 5 днів. Ми прийняли виклик і ще раз довели, що злагоджена командна робота та комплексний підхід дають відмінний результат.  

Особливості та механіка проєкту

За 5 днів до прямого ефіру ми розробили детальний план проведення зйомок і затвердили його з замовником. Знайшли фотостудію у Києві з хромакей для знімання людини на повний зріст на єдиному для всіх ведучих тлі та відповідними вимогами до Інтернету: біла IP-адреса, вхідна і вихідна гарантована швидкість для стріму онлайн-трансляції у 15 Мбіт/с та безлімітний трафік.

Підібрали обладнання для проведення запису і сформували знімальні команди із продакшн-студій у Києві та Москві.

За 3 дні до ефіру ми відзняли виступи спікерів із Києва, Новосибірську і Москви, передали матеріали на постпродакшн.

За 2 дні до телемосту налаштовували обладнання для прямого ефіру. Ми виставляли світло і картинку у кадрі паралельно у продакшн-студіях Києва та Москви за допомогою зв'язку з російськими колегами в Zoom.

За 4 години до події наша команда приїхала у студію, щоб встановити суфлер, що буде показувати ведучому текст в прямому ефірі, а також мікрофони і петлички для чистого звуку у кадрі.

Зйомки телемосту тривали 10 годин. Оскільки це був прямий ефір, ми контролювали весь процес, в тому числі й роботу з ведучими, а також координували дії одночасно в трьох містах.

Результат

За три знімальні дні ми провели масштабну зйомку та створили якісні матеріали для найважливішої події року від Herbalife Nutrition — Extravaganza 2020. І вже вкотре продемонстрували, що наш комплексний підхід та відданість справі дають можливість реалізувати будь-який проєкт. Адже для нас немає нічого неможливого!

ТИТРИ

Herbalife Nutrition

Marketing manager — Юлія Овсянникова

Marketing coordinator — Анна Трубникова

New Strategies Group — digital communications agency (idea and maintenance)

CEO — Володимир Чернер

Client-service Director — Ігор Рудяк

Creative Director — Бондаренко Олексій

Account Manager — Горай Дар’я

Art Director — Бондаренко Олексій

Production:

Studio_Storytellers

Исполнительный продюсер — Елизавета Прима

AIR Media-Tech

Продюсер — Влад Вовк

Оператор — Катя Васьковська

Оператор — Андрій Ігнатов

Монтаж — Стас Бжезинський

1858