Vira — це бренд з Полтави, який виробляє мастильні матеріали для автомобілів. Толкові спеціалісти, імпортні інгредієнти, потужна виробнича база — все це дозволило створити хороший та водночас недорогий продукт.

Стратегією бренду став «чесний продукт». Купити продукти Vira означає бути впевненим, що отримаєш саме те, за що сплачуєш — якісний продукт за доступною ціною. Ти заходиш в автокрамницю і навіть не питаєш про термін придатності чи дешеві замінники, а просто береш знайому каністру. Тому що знаєш, що там все гаразд.

Ми створили просту та функціональну айдентику, яка буде зрозуміла будь-кому, і яку буде легко адаптувати до широкої лінійки продуктів. З попереднього життя Vira ми вирішили зберегти енергійний м'ятний колір, який дозволив виділити бренд серед конкурентів.

Бренд має два основних напрямки — мастильні матеріали Vira Oil та охолоджувальні рідини Vira Cool. Ми вкоротили назву до лаконічного Vira, а напрямки виробництва розділили знаками: крапля для мастил, сніжинка для антифризів. Усього Vira виготовляє понад 70 продуктів. Для кожного ми створили нову етикетку, адаптувавши її до форми пакування.

Дякуємо за участь в проекті Станіславу Гулаку, Владиславу Гулаку і Тетяні Герасименко.

1541