Вірусний «Ціногриз» від Фокстрот підняв хвилю креативу серед користувачів YouTube та TikTok: як це було

Обігруючи простий меседж про знижки у Фокстрот, лисичка Фоксі заспівала під модний танець шафл. Неочікувано для всіх цей джингл став настільки фановим, що за органікою досяг реальних рекордів на рекламній сторінці бренду, збільшивши кількість підписників у 1,5 рази.
«Була ціна кругленька
Кусь-кусь, і вже маленька…»

Ці рядки масово заполонили інтернет як у саундовому, так і у візуальному форматі. А брендовий персонаж – лисичка Фоксі – після свого дебюту у ціногризному караоке «Повний Ціногриз», як-то кажуть, прокинулася знаменитою.

З чого все почалося?

Ми просто вирішили, що реклама повинна бути фановою та, перш за все, піднімати настрій. Судячи з тисяч відгуків – «влучили в яблучко».

Копірайтерка Фокстрот Таня Путінцева закинула ідею: нехай Фоксі наспіває якось лайтово про знижки, та буде у цей час виконувати трендову руханку. За трендами поринули у мекку креативу – TikTok, де одразу визначили лідера двіжу – танок shuffle. Текст на чотири рядки народився одразу. А знаменитий «кусь» до нього додала Наталія Ставраті, маркетинг директор Фокстрот.

Далі – запис у студії, копітка робота продакшену Moonhauzen Animation Studio, і ось наша Фоксі роздає новий хіт про знижки у Фокстрот, танцюючи той самий shuffle dance.

Бам! 4,7 млн переглядів. 18 тисяч лайків. Більше тисячі комментів.

«Вперше навмисно шукав рекламу, щоб подивитись її знов. 😅 Дуже подобається♥️»

«Я только пришла посмотреть и зависла уже  на 10 минут😹»

«Я не могу остановиться пересматривать)) такая милотаааа😍»

«Я тепер хожу всюди співаю цю пісню😂карочє, мені зайшло»

Тобто 10-секундний ролик не тільки миттєво зібрав величезну аудиторію фанів, а ще й «зайшов» слухачам як трек, який хотіли переслуховувати знову й знову. З’явилось дуже багато запитів на повноцінну версію пісні. Прихильники просили навіть 10-годинну версію Ціногриза, адже багато хто зізнавався у коментах, що дивиться ролик на повторі і ніяк не може надивитися. Хіба могли ми таке ігнорувати?

Версія 2.0

Копірайтерка дописала ще один куплет, щоб збільшити ролик до 20 секунд. А ще одразу зробили аж годинну версію ролика, яка завдяки продакшену стала справжнім кліпом зі зміною ракурсів, епізодів та плавними звуковими переходами.

Результат – ще більше лайків та коментарів. Ціногриз став мемом у соцмережах. За його мотивами зняли тисячі відео просунуті тіктокери, а користувачі ютубу увімкнули такий креатив у створенні роликів на тему Ціногризу у Фокстрот, що нам навіть іноді доводилось червоніти або переглядати все це з широко розплющеними очима.

Ну а тепер про цифри:

• 70,6% переглядів були зроблені чоловіками;

• 51,3% переглядів від користувачів у віці 18-24 роки, 20% у віці 25-34 роки.

І найголовніше:

після запуску першої версії реклами «Повний Ціногриз» (з 16.06.2020 р.) та з виходом похідних роликів лише за 2 місяці приріст підписників каналу «Фокстрот промо» збільшився на 45%.

І досі ажіотаж не стихає. Креативні відео від користувачів YouTube за мотивами Ціногриза продовжують збирати десятки та сотні тисяч переглядів в залежності від популярності каналу автора. У загальному обсязі їх переглянули вже більше 1 млн разів. А в мережі TikTok різними тіктокерами вже знято понад 6 тисяч роликів також зі значними охопленнями.

Бренд-персонаж Фокстрот – лисичка Фоксі – стала справжньою зіркою, а яскраві рекламні ролики створили навколо неї маленький Фоксі-всесвіт, в якому так фаново і комфортно жити з технікою від Фокстрот. Попереду – нові пригоди Фоксі та ще більше креативу, драйву і крутих пропозицій гаджетів та техники.

6327