Візуальна айдентика для музично-виставкового залу "Тарілка"

Візуальна айдентика для музично-виставкового залу "Тарілка"

Що таке Тарілка?

Тарілка — унікальний зразок радянської архітектури модернізму, розташований у Києві. Відремонтована будівля має стати новим культурним простором для концертів, виставок та лекцій. Головна особливість Українського інституту науково-технічної експертизи та інформаційного будівництва (це справжня назва Тарілки) — його форма, що нагадує летючу тарілку. Але "Тарілка" — це не лише форма, а й функція. Така форма створює дивовижну акустику та допомагає розкрити різнобічність та повноту звуку.

Візуальна комунікація побудована навколо архітектурного проекту оновлення, створеного групою активістів SaveKyivModernism. За задумом, "Тарілка" може стати сучасним культурним майданчиком з виставковою залою, музичною залою та кафе.

НАША МЕТА

Створити візуальний стиль для нового концертного майданчика з однією з найкращих акустичних технологій у місті. Ідентичність Тарілки повинна завершити архітектурний проект, а візуальна айдентика має виділити Тарілку серед інших концертних залів Києва.КОНЦЕПЦІЯ

Відвідувачі концертної зали стають свідками всієї величі звуку через її унікальну акустику. Подібне відчуття може виникнути на морському узбережжі, де відкритий простір і тиша ідеально збалансовані з приємним звуком прибою.

Ми вирішили ототожнити Тарілку з межею між міською метушнею та величчю музики. Так само, як морський берег відокремлює воду від суші.

Морський берег має свою унікальну лінію, яка змінює свою форму щоразу під час припливу та через погоду. Так само Тарілка змінює свій вигляд відповідно до нагоди (місця в музичному залі переставляються від події до події).СЛОГАН

Щодня нас оточує безліч неприємних звуків — поганий звук з дешевих навушників, гуркіт автомобілів та гул мегаполісу.

Щоб насолоджуватися музикою, потрібно позбавити її від шумів і уважно вслухатися в усю глибину мелодії. Мюзік-хол Тарілка був побудований для того, щоб зробити можливим саме такий спосіб сприйняття музики.

Щоб підтримати цю концепцію, ми створили слоган «Прислухайся» Він підкреслює ідею того, що людям потрібно сповільнитися і прислухатися до навколишнього світу.ІДЕЯ ГРАФІКИ

Ми використовували образ і настрій морського узбережжя. Хвиляста графіка стала відображенням морської хвилі, а також звукової хвилі музичного еквалайзера. Таким чином ми розділили макет на дві частини за його функцією. Перша частина інформаційна, а інша емоційно-візуальна. Ми створили асоціацію: музика — море, аудиторія — суходіл.ІДЕЯ ЛОГОТИПУ

Логотип надзвичайно важливий для будь-якого концертного залу, оскільки він з’явиться на квитках, плакатах та в касах. Тарілка — це фізичний простір, тому ми намагалися встановити пряму асоціацію з самим місцем. Для оформлення візуального образу залу ми звернулися до відомої формі будівлі і округлили його буквами.League Design Team:

Арт директор: Олександр Гусаков

Графічний дизайнер: Антон Букорос

Особлива подяка:

Архітектурний проект та візуалізація: Savekyivmodernism

Анімація: Олександр Романенко


781