Врятувати 2020 можна: Adjè та Bickerstaff.666 показують як у новій кампанії для Альфа-Банку

За всіма відчуттями 2020 рік, як вічне колесико загрузки, яке крутиться, та ніяк не грузиться, до якого додали пандемію, карантин, пожежі, шість затемнень і ретроградний Меркурій. Здебільшого, бренди обходять тему жахів, які ми пережили й часто продовжують удавати, що нічого не сталося. Але Альфа Банк, разом з Bickerstaff.666 та Adjè не з лякливих. Розповідаємо, як у 2020 році апокаліпсис знімати.

КЛІЄНТ

Клієнт — Альфа-Банк, один із провідних банків України. Продукт — кредити готівкою.

ЗАДАЧА

Розробити ATL кампанію про кредити готівкою, для передноворічних ефірів. Креатив, самим Новим роком не обмежили, тому перед Bickerstaff.666 завдання стояло таке — зробити кампанію на переддень Нового Року, у якій не буде нічого про Новий Рік.

ІНСАЙТ

Кредити найчастіше беруть під кінець року і для того, щоби швидше закрити невирішені питання з ремонтами й бізнесом, тощо. Та у 2020 життя трохи змінилось. І навіть просто новий кухонний куточок може стати головною радісною подією року, на фоні всього, що відбувалося останні 365 днів.

Так з’явилося ключове стратегічне повідомлення — встигни врятувати 2020 рік.

КРЕАТИВ

Оскільки події, цього року нагадують тривалий голлівудський блокбастер, сценарій якого написав Нолан під чуйним керівництвом Тарантіно. Альфа Банк сміливо вирішує закінчити це надто вже затягнуте кіно.

Поки в ролику йде боротьба за виживання — на білбордах з’явилися рімейки обкладинок культових фільмів про кінець світу.

Мораль: дивитися на армагедон набагато приємніше з віконечка відремонтованої кухні, а Альфа Банк раптом що, на той ремонт позичить.

Мені здається, є дві людські якості, які можуть хакнути цей чудовий рік — сміливість та самоіронія, а краще їх комбінація. Мати сміливість бути самоіронічним, коли навколо несеться лють. А от зайва драматизація, навпаки, робить із нас загнаних звірів. Щасливий працювати з цією темою та контртемою в рамках одного проєкту

режисер проєкту Євгеній Красуля.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Для реалізації ідеї було залучено продбюро Adjè. Масштабні декорації загальною площею 480 м2, побудова вражаючого своїми розмірами світлового сетінгу на понад 60 світлових пристроїв, конструкція спеціального софтбокса для пристроїв площею більше 500м2. На вході в павільйон можна було зустріти десятки загримованих зомбі та розбитих машин. Людям, які попадали на знімальний майданчик, ставало моторошно. Тотальна атмосфера апокаліпсису.


2707