Всередині нової комунікації ТМ Стожар «Головне всередині» від AdShot Creative

Нова комунікаційна компанія ТМ Стожар «Головне всередині», розроблена креативним агентством AdShot Creative, не тільки про нову пляшку, а й про найкращі якості українців – силу не скорятися обставинам, волелюбність, справжність, сміливість і бажання завжди залишатися собою. Про те, що всередині кожного з нас.

Бриф, продиктований війною

24 лютого Україна прокинулася у новій реальності – війні на знищення, яку підступно почав проти нас заклятий ворог. Завод, де вироблялася улюблена українцями олія Стожар, опинився під окупацією разом із Харківською областю.

Було прийняте рішення не скорятися обставинам, а розпочати виробництво на новому місці. Знадобилися інвестиції й наполеглива праця профільних спеціалістів, щоб запустити розлив шеф-олії на заводі у Полтаві.

Проте технологічні особливості нового заводу не дозволяють розливати Стожар в унікальну пляшку, до якої звикли мільйони українців. Але хіба ж вона важливіша за якість, смак та все, з чого складається ідентичність нашої олії? Тому Стожар змінив зовнішність, щоб зберегти свою неповторну суть.

Про це треба було розповісти українцям, які люблять і знають бренд. Але звикли впізнавати Стожар на полицях ще здалеку по характерній пляшці.

Правдива ідея про справжнє

Креативна команда AdShot Creative:

- Цей проєкт став особливим для нас, адже брифом для нього стало саме життя. Нас надихнула історія про відновлення виробництва Стожар на новому місці, а також долі Костянтина та Євгенії. Тому ми думали над такою ідеєю, яка дозволила б усе це донести без втрати внутрішнього змісту. Клієнтська команда нас підтримала у цьому бажанні, за що ми їм дуже вдячні!

Героями рекламного ролика стали не актори, а шеф-кухар Костянтин й бізнесменка Євгенія. Вони вступили до лав ЗСУ, щоб нищити й гнати ворога з української землі. Бо знають ціну збереження найголовнішого.

Реалізація за законами військового часу

Ольга Твердохліб, керівниця відділу маркетингу компанії Kernel:

- Комунікація Стожар «Головне всередині» резонує із внутрішніми якостями українців та життям нашої країни під час війни. У цій компанії все справжнє – історія початку виробництва Стожар на новому місці, герої ролика, їхні долі. І, навіть, фото, які Костянтин та Євгенія надіслали нам з передової. Саме такою ми бачимо комунікацію шеф-олії, яка змінила пляшку для збереження ідентичності.

Всередині цієї комунікації не тільки ролик. Пости в соціальних мережах та сторінка на корпоративному сайті дають можливість дізнатися більше про Костянтина та Євгенію. А також про співробітників виробництва Стожар, які виявили свої геройські якості, адже не змогли інакше.

Мар'яна Голота, бренд-менеджерка компанії Kernel:

- Зміст повідомлення СТОЖАР «Головне всередині» надто широкий, щоб його можна було охопити одним роликом. А задіяти у компанії всіх справжніх героїв одразу неможливо. Тому на сайті і в соціальних мережах ми продовжуємо знайомити аудиторію з Українцями з великої літери, якими пишаємося. Ми впевнені, що у нас ніколи не буде нестачі матеріалу. Бо ми – країна героїв!

Коли побачите на полицях Стожар у новій пляшці, знайте – це символ внутрішньої незламності. Яка цінніша за все зовнішнє.

4878