В'єтнамський девелопер купує креатив в Україні

Українська маркетингова агенція Brain Tank створила ідею для в'єтнамського девелопера-гіганта, який будує квартали як міста.

Замовник з іншого континенту

До агенції Brain Tank звернувся масштабний девелопер В'єтнаму — Vinhomes, який був у пошуку ідей для рекламного ролика свого нового кварталу.

Vinhomes — не просто девелопер, це великий гравець у світі девелопменту, який зміг взяти під контроль нерухомість у 40 містах країни. Також на його рахунку одна з найвищих будівель у В'єтнамі — Landmark 81.

Клієнт вийшов на агенцію завдяки портфелю робіт для нерухомості, які має Brain Tank. Ключовим моментом, який зіграв на користь перед вирішальним листом зі словами: «Доброго дня, ми хочемо з вами працювати, нам потрібні ваші ідеї», став ролик для ЖК Signature.

Шукати, пізнавати та креативити

В'єтнам — це країна, яка поважає свою культуру та традиції, вміло поєднуючи їх із сучасними технологіями. Тому Brain Tank вибирає рухатися у цьому напрямку.

Була створена ціла історія, яка розкриває філософію девелопера через мікс музики та образів.

Зараз ви можете поринути у процес створення цієї ідеї: 

Що маємо

Кейс Brain Tank — показник того, що український креативний ринок цікавий великим бізнесам Азії. А якщо ви хочете, щоб заповітний лист від великого клієнта з іншого материка прилетів до вас — створюйте більше ідей, отримуйте дорогоцінний досвід і просто любіть свою справу.

Всім миру!

3537