WOW медіа-кампанія для WOW тижнів Samsung Ukraine

Як надати інформаційну підтримку бренду та перевищити планові показники в 6 разів.

Про проєкт 

Компанія Samsung Ukraine оголошує WOW Тижні, даруючи унікальну можливість оновити побутову техніку й гаджети з вигодою до 30%. Інноваційні смартфони та планшети, телевізори та монітори, надійна побутова техніка — усе необхідне, щоб покращити життя українцям.

Завдання

Надати бренду інформаційну підтримку, отримати резонанс у ЗМІ, досягти запланованої кількості охоплень, прочитань, коментарів та перепостів.

Рішення

Для максимального охоплення кампанії агенція «ВАРТО» залучила 16 ЗМІ з різною цільовою аудиторією та різного тематичного спрямування: топові інформаційні агентства України, лайфстайл медіа, ЗМІ, які спеціалізуються на технологіях та IT. Серед них — Обозреватель, ТСН, Сегодня, Кореспондент, Gagadget та інші.

Окрім публікацій в ЗМІ ми використали наступні інструменти, які допомогли нам досягти бажаних результатів:

  • Кожна публікація в рамках медіа-кампанії була закріплена на головних сторінках ЗМІ, в тому числі на перших екранах сайтів.
  • Всі новини отримали розміщення у соціальних мережах медіа-майданчиків — Facebook, Instagram, Telegram, Twitter.

Також деякі матеріали підсилювали банерною кампанією — розміщували яскраві віжуали, які привертають увагу на головних сторінках ЗМІ.

До досягнення KPI були залучені додаткові методи просування — перелінковка, наскрізні банери та інформери, повторні підняття на головні сторінки, розсилка за власними базами читачів з лінками на матеріал і т.д.

Результати в цифрах

Інформаційна кампанія «WOW тижні від Samsung» показала просто WOW результаты. Вдалося досягти 10 221 382 охоплення, що вдвічі більше від запланованого та 1 026 831 підтвердженних прочитань, що перевищило планові показники в цілих 6 разів!

2206