Яйце, як воно є, тільки зручніше: ЯСЕНСВІТ у співпраці з Doris Advertising презентували особливий продукт

Компанія «Ясенсвіт» звільнила куряче яйце від шкаралупи — і започаткувала в Україні категорію рідких яєчних продуктів для широкого кола споживачів. Вивести нову лінійку на ринок довірили Doris Advertising.

Завдання

«Ясенсвіт» випустив новий продукт, а нам — довірив вивести його на ринок.

Рішення

Дизайн упаковок

На старті роботи перед нами постало кілька викликів. Перший — зберегти наступність між упаковкою рідких яєчних продуктів та лотками яєць «Ясенсвіт». Другий — виділити новинку на фоні молочної продукції, поряд з якою її продаватимуть у холодильнику.

Ми пішли шляхом прагматизму, а не креативу. Чому? Бо бренд «Ясенсвіт» — перший у категорії рідких яєчних продуктів для широкого кола споживачів. А немає конкурентів — є можливість бути собою. Плюс з огляду на новизну продукту з дизайну закритої упаковки мало легко зчитуватися, що там всередині.

Ці міркування привели нас до чистої й відкритої візуальної системи з яскравими однотонними фонами та акцентом на продукті. А також продуктивним використанням боковин: ми заповнили їх ключовими бенефітами відповідної позиції та підказали ситуації її використання.


У таких зрозумілих, не перевантажених креативом упаковках споживач легко вирізнить на полиці новий продукт — і водночас впізнає в ньому вже знайомий бренд «Ясенсвіт».

Рекламна комунікація

Ідейну платформу для реклами рідких яєчних продуктів «Ясенсвіт» нам підказало дослідження. Виявилось, що до всіх позицій лінійки споживач має спільне питання: «Чому просте зрозуміле яйце зробили напівфабрикатом у картонній упаковці, та й взагалі, чи не брак там?»

Тож у рекламній комунікації ми спрацювали на формування довіри до новинки і донесення аудиторії найважливішого: в упаковці — ті самі якісні й смачні яйця «Ясенсвіт», просто в іншій формі.

Щоб виразити це в меседжі кампанії, ми поєднали незмінний лозунг «Ясенсвіт» й додали до нього нову властивість, яким бренд наділив яйце. Так народився рекламний слоган: «Яйце, як воно є, тільки зручніше».

У серії рекламних роликів ми розповіли мініісторії від імені «Ясенсвіт» про те, як він зробив своє яйце зручнішим, тим самим позбавляючи нас зайвих турбот і зберігаючи найцінніший ресурс — час. А візуалізувавши апетитні страви, одразу натякнули й на кулінарні можливості кожної новинки.

Оскільки яєчний білок «Ясенсвіт» — джерело натурального протеїну для спортсменів, на цю аудиторію ми запустили окремий креатив: у відповідному стилі, настрої та з адаптованим меседжем.


2721