Як державне змінювали! Оновлений сучасний вигляд ДСК КМДА

Департамент будівництва та житлового забезпечення, департамент житлово-комунальної інфраструктури, департамент земельних ресурсів... Стоп. Теж одразу уявляєте сірі нудні державні установи? Абсолютно різні за призначенням, але однаково похмурі та понурі. Департамент суспільних комунікацій став саме тим першим із 27 департаментів КМДА, який вирішив бути сучасним та задати тренд іншим.

Департамент Суспільних Коммунікацій КМДА — це своєрідний посередник між громадськістю і владними структурами Києва та навпаки. Саме він ініціює роз'яснення нових сервісів міста, інформує про будь-які важливі для киянина зміни та комунікує з владою щодо питань, які піднімає суспільство.

Тож хто як не він (ДСК), повинен бути першим на шляху до змін, стати сучасним, йти пліч-о-пліч із суспільством та розмовляти на одній мові з молоддю?

Проєкти, плакати, білборди, плакати на дошці оголошень, буклети та ролики у метро на теми, які важливі для суспільтва. Вони скрізь, але ми бачимо тільки інформацію та гадки не маємо хто стоїть за реалізацією цих ідей. А ДСК поруч із киянином чи не на кожному кроці і про це відомо… нікому!

Отже, основним завданням, яке повинен був вирішувати брендинг — це роз’яснення роботи департамента. А це в свою чергу буде піднімати рівень обізнанності киян та налагоджувати діалог між суспільством та владою.

Для того, щоб оновити зовнішній вигляд державної структури, ми створили простий та лаконічний логотип департаменту, який має одразу декілька трактувань. Два півкола, які, поєднуючись, утворюють єдине ціле — символ єдності, цілісності та довершеності, що підкреслює трендовість та універсальність. Крім того, в логотипі заховано частинки двокрапки — як символ роз'яснювальної роботи департаменту, і знак інформації — комунікаційної діяльності. Також у півколах можна побачити обриси абревіатури СК (суспільні комунікації).

Для ідентифікації бренду обрано фіолетовий колір, який асоціюється з чорнилами (у кожному підписі та на документах). А лаймовий відтінок, як заряд енергії, додає департаменту свіжості. Для закінчення нового образу департаменту було створено фірмові патерни на основі графічної частини логотипу — півкіл, які забарвлюються в один із фірмових кольорів та можуть поєднуватися між собою, утворюючи коло.

Говоримо «ТАК» змінам та сучасним інструментам для вирішення суспільних питань. Час змінюватися, ставати сучасними та задавати нові тренди.

3081