Як ми поєднали природу та місто у флористичному просторі Theleno

Що відрізняє квітковий магазин від флористичного простору? Досвід клієнта. Theleno — флористичний простір у Львові. Там не просто купують квіти. У Theleno насолоджуються спілкуванням, атмосферою, виглядом, пакуванням, темпом, уважним ставленням, навіть запахом. Ми у Qubstudio створили цілісний бренд Theleno від цінностей та бренд-основи до візуальної ідентичності.

“Ми звикли дарувати квіти тим, кого любимо. Проте люди, яким ми найбільше всім завдячуємо, — це ми самі. Отже, і квіти насправді потрібно дарувати собі”

Theleno нагадує про чудовий спосіб висловлювати любов до себе — дарувати собі квіти. Не потрібно чекати свята, щоб прикрасити свій день.

У створенні візуальної ідентичності Theleno ми надихалися ритмом європейського міста. Природу дизайнери передали кольорами. Натомість у логотипі та брендовому шрифті відчувається естетика міста. Лінії та літери перетворюють будь-який напис на брендований елемент.

“Думаю, найбільше досягнення цього проєкту — спільна робота з командою Theleno. Ми піймали одну хвилю, разом на ній трималися та, врешті, показали крутий результат, який працює” — Саша Гордієнко, бренд-стратегиня Qubstudio.

494