Як ми просували захід весільної моди в Італії: кейс White Wedding Platform

Розповідаємо про наш досвід роботи з італійськими та європейськими ЗМІ

Про проєкт

Улітку 2023 до нас звернулася українська дизайнерка весільного одягу, яка вперше організовувала захід весільної моди в Італії. Головною ідеєю події було показати міжнародній спільноті, що Україна — світовий центр весільної моди. Наші весільні бренди давно на рівних з кращими світовими виробниками. Але про це мало хто знає.

White Wedding Platform (WWP) — це масштабний дводенний захід весільної моди, що відбувся поблизу Мілану 4-5 жовтня 2023. Він включав показ весільних колекцій 24 українських брендів, простір шоурумів, виступи експертів і благодійний воркшоп на потреби ЗСУ. На захід приїхали власники європейських весільних салонів, байєри, дизайнери, стилісти, журналісти, інфлюенсери. 

Мета

Розробити і реалізувати PR-кампанію для найбільшої події осені у сфері весільної моди в Італії.


Виклик

Ми давно просуваємо бренди на іноземних ринках, але промо офлайн-заходу в Італії організовували вперше. Оскільки подія теж була новою, ми не могли розраховувати на її попередню впізнаваність і довіру серед аудиторії. Тому нам було важливо створити позитивне перше враження про White Wedding Platform, правильно донести концепцію заходу та його значимість у весільній індустрії.

Додатково ми стикнулись з тим, що в серпні журналісти місцевих fashion-медіа масово йдуть у відпустки. Тож на промо події у нас фактично лишався один місяць, вересень – що не так багато, враховуючи темпи комунікацій з боку європейських видань.

Процес

У межах стратегії ми вирішили організувати прес-тур журналістів на подію, щоб охопити більше видань й налагодити комунікацію через особисті знайомства з редакціями. Тому ми почали зв’язуватись з ключовими представниками ЗМІ в ніші wedding. Багато з них були не лише з Мілану, а й з різних куточків Італії і навіть світу — наше запрошення до участі в заході прийняла головна редакторка весільного видання з Канади.

Аби максимально охопити потрібну ЦА, ми залучили до медіапартнерств 6 популярних видань у сфері моди і весільної індустрії. Серед них були глянець ELLE Spose, один з найбільших весільних журналів Італії White Sposa, а також канадське видання Perfect Wedding Magazine. Крім медіапартнерів, за нашими запрошеннями на захід прибули журналісти багатьох інших італійських fashion-медіа.

Ми запросили експертів для освітньої частини заходу і організували їх приїзд на White Wedding Platform. Так, 5 авторитетних спікерів провели лекції та майстер-класи, серед них — головреди топових весільних журналів Італії. Засновниця KEYCOM Марія Пальчук також виступила як експерт і поділилась своїм досвідом роботи у міжнародних комунікаціях з гостями заходу.

Результат

Ми отримали більше 90 публікацій в медіа та соцмережах видань про подію. Загальне охоплення у ЗМІ склало понад 134 млн. Основну частину публікацій ми розмістили у весільних та fashion-журналах Італії. Наші матеріали вийшли й в інших країнах: англійською, німецькою, українською, нідерландською і турецькою мовами.

У результаті ми сформували репутацію WWP в міжнародному медіапросторі як передової wedding-події. Як пресслужбі, нам було суперприємно отримати десятки теплих відгуків із вдячністю від журналістів, котрих ми запросили на захід.

150