Як ми в Qubstudio допомогли вивести на американський ринок продукти з канабісом

Unabis — бренд продуктів з канабідіолом для профілактичного лікування. Для нього ми у Qubstudio створили візуальну ідентичність, бренд-стратегію, дизайн пакування та комунікації. А в кейсі розповіли, які проєктні челенджі вирішували та як допомогли бренду вийти на американський ринок — тож читайте далі.

Сім разів досліди — один раз створи

Це правило, ніби мантру, повторює PM на проєкті й відстоює його перед клієнтами. Тож наша команда почала з детального аналізу ринку.

Робота над проєктом Unabis вкотре підтвердила, що фаза дослідження є надзвичайно важливою. Хоч ринок КБД-продуктів відносно молодий, він вже перенасичений іншими представниками, тож ми не хотіли створювати ще один типовий бренд. Натомість задизайнили продукт, що здатен зацікавити представників різних вікових груп.

Василина Кацьма, PM у Qubstudio

Ми забезпечили повний дизайн-цикл та розробили візуальну ідентичність: створили дизайн пакування, бренд-стратегію й комунікації та вивели Unabis на ринок як абсолютно інакший бренд.

Каміння спотикання, перепони або ж челенджі

Перший виклик на проєкті не змусив себе довго чекати — ми зіткнулися з ним під час розробки дизайну пакування. Відповідно до Управління з продовольства і медикаментів США, маркувати медичними символами продукти профілактичної медицини — заборонено.

Проте нашою метою було задизайнити продукт, котрий клієнти асоціюватимуть з терапевтичними властивостями. Для цього ми використали комунікативну платформу: 

Також, команда Qubstudio розробила брендбук для Unabis та створила дизайн-систему, щоб зберегти цілісність бренду. Така система дозволяє зменшити час на створення або оновлення дизайну до 20-25%.

(Більше про переваги дизайн-системи розповіли в інтерв’ю)

Ще одна перевага Unabis над іншими КБД-брендами — пакування. Тьмяний та невиразний дизайн — це те, що заважає багатьом КБД-продуктам викликати довіру та виділятися на ринку. Тож Unabis ми запакували яскраво, проте мінімалістично — так продукт притягує увагу і його хочеться купити. 

Qubstudio — агенція цифрового дизайну та брендингу з понад 14-річним досвідом. Ми посідаємо 4 місце у рейтингу найкращих агенцій UX-дизайну у світі (за Clutch). У команді дизайнерів, стратегів, бізнес-аналітиків та проєктних менеджерів ми поєднуємо креатив з раціональністю. А експертиза в десятках галузей допомагає нам проєктувати цифрові продукти, які працюють і захоплюють.

1801