Як швидко охопити велику аудиторію, яка буде лайкати, коментувати та зберігати вашу рекламу? Кейс ROZETKA та Promodo

До 14 лютого команда ROZETKA влаштувала грандіозний розпродаж та хотіла розповісти всім-всім, де можна знайти подарунки найближчим. І зробити це треба було дуже швидко. Команда інфлюенс-маркетингу Promodo запропонувала залучити блогерів, щоб рекламна співпраця вийшла цікавою та ненавʼязливою. Що з цього вийшло — розказуємо у кейсі.

Ми в Promodo співпрацюємо з багатьма інфлюенсерами в TikTok, тож підібрали блогерів з різною аудиторією та подачею. Придумали для них креативні ідеї та попросили зняти відео у своєму стилі.

Загальний меседж — подарунки для найближчих можна знайти на ROZETKA. Для тих, хто тимчасово на відстані та тих, хто завжди разом. 

Креативні ідеї

Ми підібрали 60+ інфлюенсерів, з яких понад 40 залучили до кампанії. Серед них інфлюенсери з мікро-, мідл- та макроаудиторіями та вподобаннями.

Гороскопи та підбір подарунків під різні знаки зодіаку

Для всіх, хто вірить в гороскопи, або їх не визнає та все одно дивиться 一 запустили відеоформат з підбіркою подарунків за знаками зодіаку. Той випадок, коли навіть зірки пророкували, що кожен знайде подарунки для найближчих на ROZETKA.

@skomoroh

Не дуже розуміюсь на знаках зодіаку а ось на знижках добре , в розетка до -60% по 14 лютого 💚 гороскопRozetka

♬ Dolly Song (Ieva's Polka) - Holly Dolly

Інтерактивна механіка підбору подарунків в магазині за рекомендаціями близьких чи блогера

Для тих, у кого немає ідей, що подарувати близьким до 14 лютого, зібрали добірку товарів та одразу підказали, що їх можна придбати на ROZETKA вже зі знижкою.

@gavryliv.andriy

Топ 5️⃣ подарунків для твого чоловіка🫅🏻 Деякі з цих товарів ти можеш знайти на ROZETKA зараз знuжкu до -60% до 14 лютого

♬ оригінальний звук - ГАВРИЛІВ АНДРІЙ

Інтегрувалися у формат блогера

Ми хотіли розказати про знижки на ROZETKA всім-всім. Тому залучили до кампанії різних блогерів, з різною цільовою аудиторією.

@alexandrliashuk

Найрідніші люди повинні завжди бути поруч, і навіть якщо ви ненадовго вимушені розлучитись, у вашому серці ви завжди поряд один з одним. Ми завжди будемо піклуватися про тих, ким ти дорожиш, навіть на відстані❤️🎁 Подарунки для найближчих можна придбати на Rozetka, бо вже діють знижки -60% до 14 лютого  Знімай таке ж відео із своїми близькими, та відмічай @Розетка😉 та @Alexandr liashuk

♬ оригинальный звук - Alexandr Liashuk

Який результат отримали

Саме завдяки інструментам інфлюенс-маркетингу нам вдалося залучити до взаємодії з ROZETKA різні аудиторії користувачів, швидко запустити кампанію та зробити її максимально ненавʼязливою. 

1300