Як створити унікальний для кожного, але не персоналізований новорічний подарунок клієнтам — Tigerol від Dozen

ЗІС ІС ТАЙГЕРОЛЬ! «Ми, дазенці, походимо від самого Геракла: навчені ніколи не відступати, ніколи не здаватися», — так мають починатися всі історії про успішний успіх. І ця передноворічна історія теж не стала винятком. 300 спартанців — просто дитячий садок порівняно з нашими 100 тайгеролями.

ХОЧЕШ ЗАЗДАЛЕГІДЬ —

готуйся до зірваних дедлайнів. Перші шторми на тему новорічних подарунків клієнтам почалися ще на початку осені. Ми так смачно накреатигрили в очікуванні року Тигра і чітко все спланували, і знайшли гідний продукт, і з насолодою його протестили, і розробили паковання, але гррр… Це мав бути зовсім інший продукт, та напередодні замовлення виробник відмовився від своїх зобов’язань.

ДАЛІ БУЛО

ще трохи пошуків альтернативного продукту, потім — альтернативних ідей, згодом знайдено нову ідею, новий продукт, нового виробника і… відмовлено у черговій партії продукту. Десь на цій серії ми почали розуміти досить типові сюжетні ходи у нашому партнерстві з клієнтами, коли паковання вже здано майже під ключ, а продукт ще не готовий.

НЕДАРЕМНО «ТИГР»

походить від слова «стріла». Якщо ми вже вирішили влучити у ціль, то довелось шукати й можливості. Буде день — буде ідея: Tiger + Aperol = Tigerol.

Сині ковпачки задували чорним аерографом (щойно розпочався дощ), а чорні глянцеві оракальні смужки клеїли у шість рук (і тепер знаємо, що зазвичай плотер жує оксамитову самоклейку). Оу, а ще ми двічі друкували бірки-некхенгери, бо папір, як і схід, — теж справа тонка.

АЛЕ ТЕПЕР

кожна пляшка має власну ДНК. Знайшла врешті-решт свого адресата. А ми за традицією прокачали дзен і піднімаємо за вас бокал Тайгеролю.

Проєкт

Creative Director: Максим Лесняк

Art Director Олена Гаврилюк

Copywriter: Юлія Ширінська

Handmade: Роман Мельник, Анастасія Чурбанова, Марія Глюс, Дмитро Фіногенов, Ольга Гетьманенко, Дарья Деркач, Юлія Ширінська, Олена Гаврилюк


Кейс

Art Director: Олена Гаврилюк

Copywriter: Юлія Ширінська

Designer: Анастасія Чурбанова

1957