Як створювалась рекламна кампанія найбільш популярного в Україні бренду комбучі

Останні роки все більше людей почали переходити зі споживання того, що просто смакує на те, що смакує + корисне. Часто трапляється так, що корисні трендові продукти сьогодення прийшли до нас з минулого, як от комбуча. Тільки раніше це був ну зовсім не найулюбленіший напій і називався він просто - чайний гриб. То як розробити класну промо навіть для такого продукту з «усталеним іміджем», донести його цінність та здобути нову аудиторію?

Робота над рекламною кампанією улюбленого бренду комбучі українців "eat easy" почалася ще у 2022-ому. Саме тоді креативники маркетингової агенції Айділерс відвідали офіс та виробництво, щоб зануритися в процес створення модного напою. Головною метою кампанії було залучення нової аудиторії до споживання комбучі.

Ресьорч показав, що великий відсоток людей навіть не куштував цей напій, а більшість має сумні спогади про "бабусин" чайний гриб! Аби змінити цю ситуацію, були розроблені ідея та меседж кампанії - «РАПТОМ ЦЕ ТВОЄ».

Щоб привернути увагу споживача та більш ефективно донести повідомлення Айділерс розробили "хенгери"(«hanger» в перекладі з англ. «підвіска»), друковані рекламні листівки, що підвішуються до ручок дверей або чіпляються на горловину пляшки. Коли побачиш пляшку з написом «РАПТОМ ЦЕ ТВОЄ», на підсвідомому рівні спрацює почуття власності - одразу захочеться взяти та спробувати напій. Тож не дивуйся, коли підеш в магазин по огірочки, а на касі опинишся з комбучею від Spraga. То все хенгер!

Ідею було втілено у рекламному ролику, головну роль в якому виконав відомий актор театру і кіно Андрій Лідаговський, відомий за участю у стрічці «Мої думки тихі». Він вдало втілив образ хлопця, якому все ніяк не щастить скуштувати комбучу, бо його випереджають найнепередбачуваніші персонажі.

Кампейн був готовий до запуску наприкінці 2022 року, але йому необхідно було настоятися як гарному вину та дочекатися теплого сезону. В цей період компанія зробила ребрендинг, тож "eat easy" стає "Spraga". Тому всі етикетки на пляшках та хенгерах були замінені за допомогою VFX-художників, це такі чарівники-рятувальники, які зможуть виправити все, що завгодно.

Тож, коли побачиш комбучу "Spraga" на полиці супермаркету, не сумнівайся і скуштуй її.


Бо…РАПТОМ ЦЕ ТВОЄ!

Команда проєкту:

Project management – Вадим Гордєєв

Creative direction – Олег Свищ

Strategy – Роман Зотов

Copywrite – Володимир Олещенко

Art direction – Веніамін Крижанівський

PR – Єлизавета Чернікова


Продакшн:

idealers / ВʼЮ ЛАБ

Режисер – Євгеній Головатенко

Оператор – Олег Бондаренко

Другий режисер – Тоня Борисюк

Продюсер – Олександр Бородін

Виконавчий продюсер – Тетяна Павлюк

Продюсер постпродакшну – Сашко Святський

Художниця-постановниця – Марія Хомякова

Художниця по костюмам – Анна Лимаренко

Художниця по гриму – @gely.mua

Плейбек – Олексій Ємелін

Фокус пулер – Андрій Карпець

Гафер – Денис Шуст

Освітлювач – Мирослав Сагарда

Актори – Андрій Лідаговський, Анна Хижняк

Асистенти художника – Рая Ідрисива, Ярослав Сложинский, Віктор Конкевич, Ілай

Адміністратор – @lafforf.ray

Монтаж – Євгеній Головатенко, Сашко Святський

Колорист – Kevin Vacca

Звук – @4earssound

VFX – MentalDrive

2210