Як за допомогою Instagram-фільтру згенерувати продажі на півмільйона гривень. Кейс «Люксоптики», Banda Agency та FFFACE.ME

Banda Agency та FFFACE.ME розробили для «Люксоптики» Instagram-фільтр, який допоміг мотивувати молодих людей перевірити зір та згенерувати продажі майже на 500 тисяч гривень.

Ідея

Бренд «Люксоптика», найбільша в Україні мережа оптик, зацікавлена ​​в тому, щоб постійно омолоджувати аудиторію та залучати нових платоспроможних клієнтів. Однак молода аудиторія нечасто любить ходити на профілактичні огляди до офтальмолога та витрачати на це свій вільний час. Тому або не знають про погіршення свого зору, або звикли не звертати на це свою увагу. Як результат — понад 50% українців мають проблеми із зором.

Тому Banda вигадала, а FFFACE.ME розробила активність, яка спонукала звернути увагу на свій зір у Instagram, — місці, де молода аудиторія проводить багато часу та демонструє найбільшу залученість.

Instagram-фільтр

Так FFFACE.ME зробили ігровий Instagram-фільтр, призом у якому був купон на безкоштовну перевірку зору у «Люксоптиці». Фільтр розмістили в Instagram-профілі бренду та анонсували у Instagram- та Facebook-постах. Щоб почати грати, потрібно було відкрити фільтр, почати запис відео і кліпати, щоб перестрибнути з рівня на рівень, тобто робити розминку для очей.

Воронка продажів

Ключ до успіху цього кейсу полягає в тому, що нам вдалося побудувати наскрізну воронку продажів:

  • Увага. Людина бачила гру у профілі «Люксоптики» або в сториз своїх друзів.
  • Інтерес. Взаємодія була побудована у легкій розважальній формі, тому користувачі легко залучалися. Причому сама гра теж була з темою зору.
  • Бажання. Купон на безкоштовну перевірку зору видавали як приз за гру. Це не викликало відторгнення, а, навпаки, підвищувало цінність цього купону.
  • Дія. Коли людина приходила в пункт для безкоштовної перевірки зору, а потім купувала товар, завдяки купону його визначали як учасника промо з фільтром. Таким чином вдалося точно виміряти конверсію.

Результати

  • 98 000 користувачів побачили промо контент із брендингом «Люксоптики» в Instagram
  • 7000 користувачів приєдналися до промо та створили контент із брендингом «Люксоптики» в Instagram
  • 372 клієнти скористалися послугами офтальмолога у відділеннях «Люксоптики»
  • 467 786 грн отримано з придбання товарів цими клієнтами (ROMI — 1530%)

Інсайти

  • Instagram-фільтри можуть бути ефективним інструментом генерації продажів. Але для цього, крім фільтра, споживачеві потрібно дати більше, ніж він очікує. Розіграш купонів для перевірки зору допомогли Люксоптиці отримати дохід від продажів у рази більший за вартість фільтра.
  • Якщо ввести товар-пастку (купон для перевірки зору або знижку на сайті), можна виміряти аудиторію та її конкретні дії. Наприклад, згенерувати унікальний промокод та відслідковувати його при покупці. Таким чином ви зможете підрахувати прибуток від цієї активації.
2531