Як за місяць робіт з SMM-просування підняти охоплення на 4750%: кейс компанії Yucom Chop

Чітка робота з розкрутки профілів, бізнес якої полягає в автобусних перевезеннях, дозволила нам підвищити продажі. Запуск таргетингу призвів до збільшення показника охоплення на рекордні 4750%, і це лише за місяць робіт.

Yucom Chop — це компанія, яка будує бізнес у сфері міжнародних автобусних перевезень з 2003 року. Основним напрямком є ​​рейс Ужгород – Чоп – Ньїредьгаза – Будапешт. Також компанія займається вирішенням питань, пов'язаних із транспортуванням та автобусами: оренда, купівля транспортного засобу, замовлення перевезень, ремонт та ТО автобусів.

У компанії Yucom Chop є власні туристичні автобуси від голландського виробника Bova. Характерною рисою цих моделей є комфортабельний салон з LED-підсвічуванням сидінь та іншими особливостями для зручностей пасажирів.

Девізом Yucom Chop є повага до партнерів та клієнтів, турбота та надання послуг високої якості.

До нас представники підприємства прийшли з проханням покращити взаємодію з ЦА через соцмережі.

Завдання та ключові цілі проєкту

Перше бажання, яке озвучив нам клієнт, — підвищення продажів через профілі компанії у соцмережах Instagram та Facebook. Ці канали були обрані через те, що вони забезпечують тісний контакт із потенційними клієнтами, дають можливість зрозуміти їхні потреби.

Серед основних завдань представники Yucom Chop також означили:

  • підвищення впізнаваності їхнього бренду;
  • отримання лідів через профілі в соцмережах;
  • збільшення переходів на вебсайт.

Ці дії у перспективі працюють на підвищення кількості заявок на співпрацю, збільшення прибутковості бізнесу.

Основні напрямки нашої стратегії

Щоб досягти результатів з усіх поставлених цілей, ми всією командою розробили детальний план. Серед основних напрямів стратегії для просування компанії Yucom Chop у соцмережах ми вибрали наступні.

Поліпшення візуального образу в акаунтах Ig та Fb

Цей захід позитивно впливає не тільки на процес просування на соціальних платформах, але й допомагає підвищити залучення користувачів. Важливо, щоб компоненти візуального образу профілів компанії (шапка, шаблони, дизайн стіни, розкладка стрічки тощо) гармонували один з одним.

Саме за рахунок чітко опрацьованої візуальної концепції можна вигідно виділити себе на тлі конкурентів, наголосити на перевагах свого бренду. Наслідком такого підходу є підвищення у відвідувачів бажання оформити замовлення.

Формування контент-плану на основі УТП

Щоб покращити позицію компанії в соцмережах, необхідно використовувати різні тематичні напрямки при написанні постів. Тому наша команда вирішила впровадити в контент рубрики та поекспериментувати з різними форматами написання текстів. Таким чином, ми відкрили для себе більше перспектив щодо представлення бренду у вигідному світлі, інформування про новини сфери автобусних перевезень, зуміли підкреслити експертність та авторитет компанії Yucom Chop.

Запуск таргетингу

Використання методів платного просування обумовлено ефективністю залучення більшої кількості підписників на акаунти компанії. Також такі способи допомагають підвищувати впізнаваність бренду. Ще при налаштуванні параметрів наші фахівці запланували створити групи ЦА з класифікацією за інтересами, віком, геолокацією, гендерною приналежністю та іншими характеристиками.

Рішення команди

Для досягнення поставленої мети ми вдалися до наступних етапів робіт.

Оформлення профілів у загальному візуальному стилі з використанням корпоративних елементів

Цього в акаунтах Instagram та Facebook у компанії Yucom Chop не було. Тому серед перших робіт наші фахівці приділили увагу оформленню сторінок. Почали з Інстаграма:

  • підібрали ключі у назву профілю. Це необхідно, щоб користувачі швидше знаходили потрібну сторінку у соцмережі;
  • впровадили в опис акаунта заклик до дії. У нашому випадку CTA було направлено на покупку квитків онлайн на вебсайті Yucom Chop;
  • розробили стилістику вічних сториз та рубрики.

Додатково було проведено роботи з формування корпоративної стилістики у сторіс, постах, Reels. Ми домоглися того, щоб ці елементи оформлення збігалися з основним сайтом. Такий підхід позитивно впливає на підвищення впізнаваності у мережі.

Аналогічні роботи були проведені і щодо акаунта на Facebook.

Формування актуального контент-плану та наповнення сторінок

На другому етапі наші фахівці розділили Reels сторіс та пости на кілька рубрик:

  • корисну (поради, добірки з інформацією);
  • комерційну (обговорення, акції, послуги);
  • розважальну (порівняння, цікаві факти);
  • інформаційну (про компанію, послуги).

Під час написання постів було вирішено експериментувати з форматами. Ми застосували: анімаційні банери, відео, серії та живі фото. Ще наші фахівці постійно моніторили регулярність публікацій, що допомогло збільшити активність на сторінці компанії.

Організація рекламного просування

Під час роботи над проєктом Yucom Chop ми застосовували як безкоштовні, так і платні інструменти. Зокрема наша команда обрала релевантні хештеги для публікацій, запустила таргетинг. Ще проводилися дії щодо опрацювання груп цільової аудиторії з використанням різних цілей. Ми регулярно стежили за ефективністю кампаній та запущених оголошень.

Коментує спеціаліст

«Залучення користувачів у сфері з високою конкуренцією потребує особливої ​​майстерності. Для досягнення поставленої мети ми провели роботи над зміною зовнішнього вигляду сторінок компанії клієнта в соцмережах, опрацювали стилістику сайтів. Крім публікацій в Instagram, ми також знімали Reels, сторіс, відстежували регулярність додавання нового контенту. Ці дії допомогли збільшити активність фоловерів.

Важливою частиною роботи над проєктом є моніторинг. Ми відстежували найбільш популярні серед відвідувачів теми, і на підставі цих результатів коригували контент-план. Подібні дії допомогли досягти суттєвого зростання показників охоплень та збільшення продажів.»

Результати досягнень та плани

Нам вдалося досягти основної мети — підвищити показники взаємодії відвідувачів з акаунтом компанії Yucom Chop у соцмережах. Результати наводимо в таблиці:

Відзначимо значний приріст активності відвідувачів (ER), а також зміну співвідношення середніх показників охоплень публікацій до кількості фоловерів (Reach rate).

Ось результати зробленої нами роботи з розкручування в Інстаграм:

Пропонуємо також показники сторінки Facebook:

Загальна кількість запитів для отримання консультації щодо послуг — 59 (показники месенджера та директа). Запуск таргетингу та оновлення наповнення сторінок також допомогли досягти поставленої мети — нам вдалося отримати нових підписників на профілі Yucom Chop, покращити впізнаваність бренду клієнта на ринку послуг автобусних перевезень.

394