Як зробити комунікацію бухгалтерії цікавою?

Парасоля – це бухгалтерська компанія з німецьким характером та чудовим почуттям гумору. Команда виходила на новий ринок і потребувала комунікації, яка допоможе побудувати впізнаваний бренд. Ми відкинули обережні стратегії і вирішили зробити АХТУНҐ! 

Брендинг

Першим кроком оновили візуальний стиль. Зберегли попередню кольорову гаму та основний елемент - парасолю. Проте нова Парасоля стала сучаснішою та яскравішою.  

Комунікаційна стратегія

Ми провели глибинні інтервʼю з представниками цільової аудиторії (в основному із власниками бізнесу) та отримали найважливіший інсайт: КЕРІВНИКИ НЕ ЦІКАВЛЯТЬСЯ БУХГАЛТЕРІЄЮ. Управління, маркетинг, розвиток приваблюють, але не всі ці звіти, рахунки та податкові відрахування.

Парасоля покликана захищати бізнес за будь-якої погоди, тим паче — від бюрократії. Тож ми вирішили підкреслити німецький характер бренду у tone of voice та підтримали перевагами у комунікаційних повідомленнях.

SMM-стратегія

Відповідно до комунікаційної стратегії ми розробили стратегію просування у соцмережах та створили яскравий візуал для сторінки, що став продовженням брендингу. Основним нашим завданням було виділитися серед великої кількості строгих і офіційних бухгалтерів та привернути увагу підприємців. 


Замість нудних витягів із законів, Парасольки писатимуть лаконічні дописи з ноткою гумору. Замість довгих публікацій з продовженням в коментарях - зніматимуть експертні відео. А замість чергового нагадування бухгалтерам "не забудьте подати звітність", відповідатимуть на те, що справді цікавить власників бізнесу.

Сайт-візитка

Нову комунікацію продовжили на сайті компанії. Розробили сайт-візитку із послугами компанії, калькулятором та можливістю записатись на консультацію.

2347