Якісна LMS платформа для Київського освітнього хабу

Розробка навчальної платформи для створення курсів різних форматів і гнучкого управління ними. Маючи досвід у створенні освітніх проектів, агенція Mavericks розробила ефективну LMS-платформу з багатьма функціональними фішками: конструктор уроків та сторінок, модуль зміни дизайн-системи сайту, модуль досягнень, кастомізація сертифікатів та багато іншого.

Компанія

Асоціація інноваційної та цифрової освіти — українська громадська організація, що займається реалізацією власних інноваційних проектів. Вона створює онлайн платформи, спрямовані на освіту, розвиток людського капіталу та створення соціального ліфта.

Завдання

  • розробити поліпшену LMS (англ. Learning Management System) платформу для зручного створення та гнучкого управління курсами та навчальними матеріалами Київського освітнього хабу;
  • створити конструктор уроків та сторінок, модуль досягнень;
  • доопрацювати механіку тестування та покращити інший функціонал платформи;
  • зробити зручний інтерфейс для користувачів, щоб вони могли легко здобувати знання.

Виконані роботи

Процес розробки системи можна умовно розділити на два етапи:

  1. Створення поліпшеної версії платформи на основі минулого проекту клієнта: сайту eduhub.in.ua.
  2. Додавання нових фішок і елементів функціонала, у тому числі конструктора уроків і сторінок, модуля досягнень.

Ми створили конструктор уроків, який дозволяє буквально “збирати” їх із блоків. Крім того, він дає змогу клієнту гнучко редагувати вміст сайту, не звертаючись до програміста. Це не тільки зручно, але й корисно при розширенні проекту та його подальшому просуванні. Доданий нами модуль зміни дизайн-системи сайту дозволяє налаштовувати зовнішній вигляд платформи відповідно до бажань клієнта. 

Для заохочення користувачів ми створили цілий модуль досягнень. Їх можна отримати, наприклад, за певну кількість зданих тестів, набраних балів рейтингу, за пройдені курси. Адміністратор платформи може самостійно редагувати умови нагородження, тим самим мотивуючи учнів. У своєму профілі користувач може також побачити отримані сертифікати та перевірити їх справжність. Крім того, для адміністратора є можливість кастомізувати сертифікати під кожен курс. 

Для зручності роботи з користувачами ми почали розробляти внутрішню CRM-систему. Вона дасть змогу аналізувати і коригувати навчальні програми, а також бачити історію і прогрес навчання користувачів, повторні проходження та іншу корисну інформацію.

Результат

Разом з клієнтом ми створили ефективну LMS-платформу, яка з легкістю адаптується під сучасні потреби кінцевого споживача. Завдяки легкості в управлінні клієнт не витрачає багато сил на моніторинг і впровадження змін. Користувачі, у свою чергу, проходять навчання в зрозумілому, простому і зручному форматі.

1046