Яскрава геометрія у новому візуальному стилі IAB Ukraine

Належати та водночас виділятись – таким, по суті, було завдання українського представництва міжнародної мережі Interactive Advertising Bureau – IAB Ukraine на створення фірмового візуального стилю. І ми його успішно виконали, надихнувшись логотипом організації і яскравою геометрією конструктивізму.

Клієнт

IAB – відома міжнародна некомерційна організація, до складу якої входять 650 компаній з понад 40 країн світу. Серед них Google, Microsoft, Amazon, Disney, Bloomberg Media тощо. Ціль IAB Ukraine – сприяти розвитку інтерактивної реклами в України та впровадити світові стандарти на українському діджитал-ринку.

Більше про завдання

Трендовий, яскравий, впізнаваний фірмовий стиль, який прослужить не один рік і зведе всі елементи брендування у єдину палітру – саме таке завдання поставила перед нами команда IAB Ukraine.

В основі стилю – логотип компанії та два дуже важливих критерії – функціональність і варіативність. Оскільки фірмовий стиль повинен не тільки виділяти організацію серед десятків інших представництв IAB по всьому світі, а й добре виглядати як у шаблонах документів, так і на мерчах.

Пошук рішення

Насамперед ми визначилися з головним елементом логотипу, що став основною айдентикою компанії та нашим орієнтиром в роботі над візуальним стилем IAB Ukraine. І це – коло.

Якщо уважно подивитись на логотип, ви помітите, що всі букви в фонемі мають форму кола, так само як і його кольорові елементи. Ця фігура максимально концентрує на себе увагу, тому ми вирішили зробити її головною і побудувати яскравий фірмовий стиль навколо неї.

Тож, коло. Вирішено! А це означає, що ми йдемо у геометрію і конструктивізм – течію у дизайні, що щільно засіло у трендах на найближчі десять років точно.

Серед плюсів:

  • Довгограюча трендовість
  • Величезна варіабельність композицій
  • Можливість створювати модульні сітки для кожного елементу брендування.

Кольорова гама

Зрозуміло, що основні кольори ми взяли з логотипу. А от з додатковими, що наповнять палітру та розширять можливості брендування, необхідно було добре попрацювати. Адже єдиної візуальної мови, з акцентами і контрастами для будь-якого завдання, ніхто не скасовував. Тож після експериментів з палітрою, ми зупинились на таких кольорах.

Варіативність композицій

Ми витратили достатньо часу, щоб ґрунтовно опрацювати варіативність композицій у єдиному візуальному стилі. Адже використання однакової композиції у всіх об’єктах брендування – табу.

Тому ми окремо розробили ряд композицій для поліграфії та мерчів.

Поліграфія

Мерчі

Створення фірмового візуального стилю IAB Ukraine став для нас цінним досвідом і, врешті решт, привів до гарного результату. Адже клієнт задоволений, а це – найважливіше! Ось що про нашу роботу говорить CEO IAB Україна Настя Байдаченко:

“Ми дуже задоволені фірмовим візуальним стилем, що створила для нас команда комунікаційного діджитал-агентства New Strategies Group. Всі завдання та умови в рамках проєкту виконані на відмінно і були прийняті без жодних коригувань”.

А що скажете ви?


2474