Youtube-реклама для онлайн-школи фейсбілдингу: +1 200 контактів

Ми давно працюємо з продюсерським агентством, яке спеціалізується на запуску онлайн-шкіл. На початку листопада агентство знову звернулося до нас для просування курсу з фейсбілдингу в Youtube і TikTok.

Про клієнта

Клієнт хотів протестувати обидва майданчики. Але ми порекомендували почати з Youtube, а вже при масштабуванні підключити TikTok. Тому що, виходячи зі свого досвіду, ми розуміли, що на першому майданчику зараз більше представників необхідної цільової аудиторії.

Завдання

Разом із клієнтом ми визначили такі параметри для роботи:

ГЕО: Україна

ЦА: жінки 35-65 років

Мета: від 1000 реєстрацій на курс

Трафік: на форму для збору даних на Landing page

Ціна реєстрації: до 1.2$

Термін роботи: 1 місяць

Підготовка рекламної кампанії

Для початку ми детально проаналізували цільову аудиторію курсу І, спираючись на ці дані, написали кілька сценаріїв для відео-запрошень.

Після того як клієнт створив відео, ми підказали, як адаптувати їх під рекламу на інших майданчиках. Оскільки внутрішня команда продюсерського агентства одночасно запускала рекламу в Instagram.

Крім того, ми провели аналіз Landing page клієнта. Оскільки одна з головних помилок під час запуску реклами - невідповідність УТП (унікальної торговельної пропозиції) на сайті та в рекламних роликах.

На жаль, цієї помилки припускається більшість клієнтів і навіть фахівці-початківці з реклами. УТП на першій сторінці сайту і в рекламному повідомленні має бути одна. Це дуже важливо, тому що перший екран лендинга зазвичай приносить 80% конверсій.

Робота з рекламою і результати

Для цієї кампанії ми використовували новий формат реклами Video Action, оскільки він найбільш ефективний для залучення лідів.

Youtube рекомендує цей формат тим, хто хоче за допомогою реклами спонукати людину до будь-якої дії. А також використовувати максимальну кількість майданчиків для розміщення. 

Більше конверсій. Збільшивши кількість майданчиків, на яких показуються ваші оголошення, ви зможете залучати більше конверсій за максимально низькою ціною.

Більш висока ефективність. Оскільки кампанії Video Action дають змогу об'єднувати інвентар з головного фіду YouTube, зі сторінок перегляду YouTube, з партнерських відеоресурсів Google та інших майданчиків, це допоможе знайти нових клієнтів і підвищити ефективність реклами.

Просте масштабування. Кампанії Video Action дають змогу показувати оголошення однієї кампанії на мобільних пристроях, комп'ютерах і телевізорах без необхідності задавати ставки і бюджети для кожного джерела інвентарю.

Підсумки роботи

У результаті нам вдалося перевиконати план і привести на курс 1 202 клієнта при вартості за конверсію - до 0,70 доларів.

Висновки

Youtube можна використовувати не тільки як майданчик для публікації відео, просування особистого бренду і підвищення впізнаваності. Ця платформа дає хороші результати і як джерело лідів. При грамотному налаштуванні рекламної кампанії та створенні правильного креативу ви отримуєте високу конверсію і низьку вартість ліда.

Ми переконалися в тому, що Youtube може бути ефективним конверсійним інструментом для будь-якої ніші. Якщо ви хочете більш детально ознайомитися з лідогенерацією на Youtube від 4Limes, залишайте свою заявку на сайті і наш фахівець надасть вам безкоштовну консультацію!

3686