За допомогою Reels збільшити аудиторію майже у 4 рази та отримати понад мільйон охоплень: SMM для Галі Балуваної

До Ланет CLICK звернувся бренд «Галя Балувана» із запитом на розширення покриття на правому березі Києва та підвищення цінності продукції саме в точках цієї франшизи, а також із потребою здійснювати пошук клієнтів за геолокацією.

«Галя Балувана» — мережа магазинів напівфабрикатів ручної роботи «по-домашньому». Бренд завоював довіру українців стабільно високою якістю та смаком продукту. Також це успішна франшиза, яка досить швидко розвивається. 

Для ефективної роботи над проектом була задіяна команда, яка включала: проджект-менеджера, SMM-фахівця, дизайнера, контент-мейкера і таргетолога. Перед спеціалістами стояли такі завдання:

  • охопити цільову аудиторію за геолокацією;
  • спонукати до купівлі продукції саме в конкретних фізичних магазинах;
  • спонукати до замовлення доставки з магазинів онлайн;
  • збільшити кількість підписників на сторінці. 

Створення контент-стратегії та просування

Найперше наші маркетологи розробили контент-стратегію. Фахівці створили контент-план із постійними рубриками, в межах яких розповідали про переваги бренду та його продукції, актуальні акції в точках продажу, зручність користування доставкою, якість напівфабрикатів, а також показували залаштунки виробництва. Окрім цього, план передбачав розважальний контент у форматі Reels та рекламу конкретних страв з акцентом на легкості і зручності їх приготування.

Варто зауважити, що в дописах використовували також фото без додавання графічних елементів, призначені для того, щоб викликати апетит і бажання купити страву.

Багато уваги наші спеціалісти приділили формату Reels, який зараз має найбільший попит серед усіх форматів контенту в Instagram. У магазинах мережі «Галі Балуваної» наші відеографи регулярно знімали контент для Reels за креативними сценаріями, які потім викладали в акаунт мережі. У такий спосіб вдалося досягти неймовірної кількості переглядів: від 4 000 до рекордних 2 млн переглядів Reels! Зауважимо, що саме завдяки цьому формату контенту підписувалося найбільше користувачів.  

Для залучення нової аудиторії на сторінку використовували платні методи просування - таргетовану рекламу. Зокрема, за допомогою конкурсу вдалося залучити 246 нових підписників, увага яких була втримана надалі цікавим і корисним контентом.

Розбір найбільш вдалого Reels з 2 млн переглядів

Найпопулярніше відео з 2 млн переглядів, яке потрапило до рекомендацій, показувало процес виробництва продукції «Галя Балувана» зі справжніми кухарями, а не моделями. Такий успіх пов’язаний із тим, що це було відео без тексту і спонукання до дії, тобто не було враження, що глядачеві щось продають. Також простота зйомки, асоціація з найближчим магазином «Галі Балуваної», де часто можна побачити кухарів за роботою, та загальна доброзичлива атмосфера викликали довіру, а часта зміна кадрів утримувала увагу користувача. Крім того, у відео була використана динамічна трендова етномузика.

Результати та висновки

Унаслідок наших дій на 1155,8% зріс показник охоплення, більш ніж втричі зросла кількість взаємодій з контентом бренду, а також з 1220 до 5829 зросла кількість підписників.

За допомогою фото- й відеоконтенту з чітким рубрикатором нам вдалося розширити аудиторію бренду та спонукати цільову аудиторію до здійснення замовлень онлайн та купівлі продукції у фізичних магазинах.

SMM-просування для «Галі Балуваної» — приклад ефективної роботи з розважальним вірусним відеоконтентом, який користувачі переважно переглядають в соцмережі, щоб відпочити. Такий контент легше сприймається, а підсвідоме бажання скуштувати побачене у відео конвертувало глядачів у підписників і покупців продукції «Галі Балуваної».

Короткі відео наразі продовжують залишатися трендом 2024 року разом із рекомендаційним маркетингом, створенням спільнот навколо бренду, UGC-контентом, а також інфлюенс-маркетингом.

Хочете настільки ж стрімкий і якісний SMM, як у «Галі Балуваної»? Звертайтеся до Ланет CLICK, ми знайдемо найкоротший шлях до вашої аудиторії!

94