“Задружимося!”: як створювалася концепція дитячого Youtube-каналу

Суспільне мовлення спільно з агенцією Postmen запустило дитячий Youtube-канал “Бробакс” з унікальним україномовним контентом для аудиторії від 2 років. Канал містить чотири пізнавально-розважальних анімаційні серіали. Креативну концепцію каналу - назву, ідею та брендинг - розробила агенція Postmen.

Для врахування думки молодшої аудиторії агенція провела фокус-групи з дітьми та консультувалась з психологами. Працюючи над головним персонажем, команда так само вивчала популярні серед дитячої аудиторії канали й мультфільми, розглядала існуючих та міфічних істот, тварин і комах. Так було запропоновано 4 назви та персонажі каналу, серед яких діти обрали пташеня зі всесвіту “Бробакс”. 

Пташеня привабило дитячу аудиторію яскравими кольорами та милотою. Він допитливий та кмітливий і знаходить вихід з будь-якої ситуації, залучаючи маленьких глядачів до світу неймовірних анімованих пригод. Ми зраділи, що саме цей маскот став обличчям каналу 

арт-директорка агенції Postmen, Анна Сенюк

При створенні образу пташеня, команда Postmen дослідила різні види пернатих. Так, на початку за ідею був взятий сичик-горобчик, який згодом перетворився на маленьке кольорове пташеня. Агенція і далі працюватиме над розвитком сюжету анімаційного серіалу та розкриє подробиці дружби героя.

Сучасну малечу, яка пізнає світ всіма можливими способами, оточує неймовірна кількість контенту. Тому батьки й суспільство мають надати їм інформаційний простір з історіями, які будуть цікаві, корисні та безпечні. Цим простором стає дитячий YouTube-канал з привабливою і якісною візуальною частиною

арт-директорка агенції Postmen, Анна Сенюк

Гаслом каналу став заклик “Задружимося!”.

Перші серії вже доступні на YouTube-каналі «Бробакс».

2319