Залучення торгових представників для косметичного бренду: як отримати 187 лідів за допомогою Facebook Ads

До нас звернулася компанія, що спеціалізується на дистрибуції косметологічних препаратів, з метою залучення нових бізнес-партнерів та дистриб'юторів для розширення своєї діяльності в Казахстані. Наша команда розробила стратегію просування соціальних мережах, яка призвела до збільшення кількості дистриб'юторів і позитивного впливу на бізнес-показники компанії. У цьому кейсі ми розкажемо, як ми цього досягли.

Про клієнта

До нас звернулася компанія, що спеціалізується на дистрибуції косметологічних препаратів. Вона ексклюзивно представляє п'ять відомих брендів на ринку з 2011 року і пропонує вигідні умови для своїх бізнес-партнерів, такі, як фінансові переваги, підтримку в забезпеченні бази даних косметологів і доставку за рахунок компанії. З ними ми підписали NDA, тому розголошувати імена та назву компанії не будемо.

Мета клієнта полягала в залученні нових бізнес-партнерів і дистриб'юторів для розширення своєї діяльності в Казахстані.

Завдання

Клієнт: Залучення торгових представників для косметичного бренду
Послуга: дистрибуція косметологічних препаратів
ГЕО: Казахстан
Мета: понад 100 нових лідів на місяць
Трафік: на сайт - конверсія в партнерство
Джерело трафіку: Facebook ads
Ціна конверсії: до 10$
Термін роботи: 2 тижні
Цільова аудиторія: жінки та чоловіки, 25 - 65+ років, зацікавлені у співпраці та бізнесі в індустрії краси.

Реалізація

Перед запуском реклами ми провели такі роботи:

- аналіз цільової аудиторії: мотиви, болі та бажання;
- формування УТП (унікальної торговельної пропозиції), виходячи з бажань ЦА;
- позиціонування на ринку;
- гіпотеза просування;
- рішення для аналізу результатів.

Ми почали з аналізу вступних даних про клієнта і його конкурентів на ринку. Визначення цільової аудиторії та розуміння їхніх мотивів і бажань дало нам змогу розробити стратегію просування, орієнтовану на конкретний сегмент покупців.

Ґрунтуючись на аналізі, ми сформували УТП, акцентувавши увагу на вигідних умовах співпраці, роботі з професійними брендами і можливості швидкого старту бізнесу в індустрії краси. Також опрацювали воронку через чат-бота в Direct і листуванням з менеджером через WhatsApp.

Які рекламні гіпотези використовувалися:

- Гіпотеза про те, що один із запропонованих варіантів входу у воронку виявиться більш ефективним;

- Гіпотеза про те, що існує певний сегмент аудиторії, який буде найбільш релевантним для рекламних креативів;

- Гіпотеза про те, що визначення найкращого сегмента аудиторії та входу у воронку підвищить ефективність реклами і знизить вартість лідів.

Робота над проєктом

Що було зроблено:

Етап 1 - тест гіпотез.
Нам необхідно було визначити, який із 2 варіантів сегментів цільової аудиторії та 2 варіантів входу у воронку (чат-бот у Direct і листування з менеджером через WhatsApp) працюватиме краще. Для цього провели тести на обраному гео (3 міста Казахстану) для визначення найкращого сегмента аудиторії та найкращого варіанту входу у воронку. Що нам це дало:
- найкращим варіантом входу у воронку виявилося направляти і в Direct, і в WhatsApp. Окремо Direct був найкращим, але лід все одно виходив дорожче;
- виявлено найбільш релевантні креативи.

Етап 2 - корекція.
Далі рекламна кампанія була розширена на іншу частину країни після стабілізації ефективності на основному гео. Ми зробили варіації креативів, які були найбільш результативними, і запустили рекламу. У результаті було отримано 64 ліда по 6,03$. 3 партнери по 128,64$

Етап 3 - масштабування.
Після стабілізації ефективності реклами в основному гео, ми запропонували запустити рекламу на іншу частину країни. У підсумку цього відрізка, за 7 днів ми витратили на показ реклами 221,85$, при цьому отримавши 12 лідів по 1,8$. З числа цих лідів було отримано 7 партнерів.

Результати просування в соціальних мережах

Шляхом проведення тестів на обраному гео було визначено найкращий варіант входу у воронку (поєднання Direct і WhatsApp) і найкращий сегмент аудиторії.

Після стабілізації ефективності реклами в основних географічних точках, рекламу було розширено на іншу частину країни. За 7 днів було витрачено 221,85$ на показ реклами, що призвело до отримання 12 лідів по 1,8$ кожен і 7 клієнтів.

Які результати ми отримали:

Звітний період: 16.01 - 29.01
Використано бюджету: 608$

Охоплено користувачів: 77 680
Досконалих конверсій: 187
Середня вартість конверсії: 3,25 $

Клієнт зі свого боку отримав 11 нових дистриб'юторів для своєї продукції в Казахстані.

Дані з кабінету

Висновки

Завдяки успішній рекламній кампанії, кількість дистриб'юторів компанії збільшилася, що дало змогу розширити ринок збуту і збільшити оборот.

Плануємо продовжувати роботу з соціальними мережами та активніше використовувати нативні оголошення для привернення уваги аудиторії. Також розглядаємо можливість використання інших платформ, такі як LinkedIn і YouTube, для залучення нових дистриб'юторів із різних професійних кіл і регіонів. На додачу до цього, ми співпрацюватимемо з блогерами та інфлюенсерами в індустрії краси, щоб посилити охоплення та залучити більше зацікавлених осіб.

Загалом, наша стратегія просування на соціальних мережах призвела до значного збільшення кількості дистриб'юторів і позитивного впливу на бізнес-показники компанії. Завдяки цьому, клієнт планує додаткове інвестування в маркетингові кампанії та співпрацю з нашою командою для подальшого розвитку бізнесу.

Зацікавлені в просуванні свого бізнесу в Facebook, Instagram? Звертайтеся в 4Limes! Залишайте заявку, і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом для консультації.

407