Запахло смаженим. iden.team розробили дизайн упаковки нової лінійки приправ від ТМ «Мрія»

ТМ «Мрія» розробила рецептуру лінійки приправ BBQ&GRILL, а брендингова агенція iden.team взялася за дизайн упаковки.

Бекграунд

Ще на етапі створення рецептури ми розуміли, що це буде унікальний продукт, який підірве ринок своїм сміливим поєднанням спецій та прянощів. З одного боку, барбекю — це єдина лінійка спецій у ТМ «Мрія», яку планувалося випускати з додаванням солі, адже в сегменті барбекю зручність все ж має чимале значення. З іншого боку, рецептура передбачала додавання таких крутих інгредієнтів, як ягоди ялівцю або сичуанського перцю, який, як ми зрозуміли із розповідей головного технолога, дорожчий за золото 🙂 Тобто продукт поєднує зручність чи навіть хардовість у використанні та вишуканість і розкіш в арома-смакових якостях.

Рішення

Ми прагнули поєднати ці дві протилежності: хардовість і розкіш, трушність та елегантність. Знайшли ми цей симбіоз у моменті, який, напевно, кожен хоч раз переживав. 


Уявіть: на стіл поставили щойно зняте з вогню м’ясо, а всі десь ходять і ще не зібралися за столом, і от у тебе все перевертається всередині, бо хочеться наплювати на всі правила етикету і схопити той найгарніший шматок, нікого не чекаючи, і зробити хоч один кусь.

Маша Сенча, креативна директорка iden.team


Ідеальним кольоровим рішенням цієї задачі став соковитий, глибокий бордовий колір. З одного боку він уособлює пристрасть, порив емоцій, нестримне бажання, а з іншого боку — вишуканість та розкіш.

Катерина Лебідь, артдиректорка iden.team

Також важливо розуміти, що для кращої ідентифікації бренду на полиці ще на етапі ребрендингу було розроблено загальну схему дизайну упаковки будь-якої лінійки гастронапрямку ТМ «Мрія». Тобто розташування основних елементів у нас регламентоване, і фактично ми могли гратися лише з робочим простором, відведеним під продукт.

Ми прагнули досягти максимальної динаміки, тому продукт зображений у стилі левітації, а також доповнений типографікою, яка, крім емоції, вирішує питання диференціації позиції всередині лінійки. 

У презентаційній зйомці ми створили максимально розкішну атмосферу, але дещо приправили її трушністю. Коли елегантно поданий стейк хочеться почати їсти виделкою й ножем для барбекю. Коли ідеальні крильця розбираються першої ж секунди навіть тими дівчатами, які зазвичай їдять «лише салатик». Коли ти з головою поринув у смакові відчуття — і навіть не помітив, як стиснув бляшанку від пива, наче паперову.

Ой, все, неможливо вже. Пішли ми влаштовувати барбекю для друзів iden.team, забігайте, якщо що ;)

2386