Запуск камерофона майбутнього — OPPO Reno5 Lite & OMG agency

В квітні на українському ринку смартфонів з’явився новий потужний гравець — OPPO Reno5 Lite. Креативні функції для відеозйомки, безперервна робота акумулятора, тонкий, легкий і яскравий дизайн — ці особливості перетворюють смартфон в портативну відеокамеру, яка надихає зафільмувати власну історію. Однак коли OPPO Reno5 Lite тільки був запущений на ринку, українські споживачі про це не знали. Як ми допомогли бренду представити новинку — зараз розкажемо.

Цілі

Бренд OPPO поставив перед нами кілька завдань:

→ підвищити охоплення;

→ підвищити залученість аудиторії;

→ підвищити впізнаваність бренду;

→ розповсюдити інформацію про випуск нових продуктів.

Слоган рекламної кампанії — «Фільмуй свою історію»

Головна перевага смартфона — зйомка двома камерами одночасно.

Особливості смартфона

OPPO Reno5 Lite — не просто ще один смартфон. Завдяки функції Dual-View Video, яка дозволяє знімати на дві камери водночас, він дозволяє показувати історії в іншому ракурсі. Крім того, девайс оснащений потужним акумулятором і надшвидкою зарядкою, завдяки чому він завжди готовий знімати найважливіші моменти вашого життя. Все це робить пристрій ідеальним для активних людей, які обожнюють робити фото та знімати відео.

Реалізація

Каналом комунікації обрали Instagram. Зважаючи на цільову аудиторію, а також охоплення блогерів, ми підібрали 12 релевантних інфлюенсерів:

Креативна концепція

Привертати увагу аудиторії до новинки вирішили за допомогою:

а) відеорозпаковки телефону в сторіс, а також фотопублікації у профілі

б) маски OPPO

У сторіс лідери думок розпаковували телефон та розповідали своїй аудиторії про основні характеристики продукту. Особлива увага приділялася зйомці на дві камери в режимі реального часу — ця можливість дозволяє одночасно демонструвати те, що знімає користувач і його реакцію. Завдяки цьому ви можете показати історію з різних сторін, зафільмувати не тільки подію, а й враження від неї, будь то шалена радість від її «так», захоплення під час польоту на повітряній кулі, ейфорія від перемоги у відеогрі або гордість за перші кроки малюка.

Для цієї рекламної кампанії також була розроблена маска: її стилізували під смартфон OPPO: у верхній частині розмістили шторку сповіщень з фразами «Кому відправиш таке СМС?». Після того, як користувач натискає на смартфон, у текстовому полі починають швидко змінюватися фрази — за кілька секунд лічильник зупиняється і юзер отримує рандомне СМС-повідомлення. На щоках розмістили назву бренду та модель смартфону.

Повторення — мати не тільки навчання, а й впізнаваності. Тому після того, як блогери протестували продукт, вони знову розповідали про нього в сторіс — але цього разу ділилися своїми власними враженнями. Вони також публікували контент, який власноруч створили за допомогою інноваційної камери смартфона OPPO:

Що стосується публікацій у профіль, то обмежень у ідеях і форматі подачі контенту майже не було — єдине просили розповісти про головні переваги девайсу та продемонструвати можливості камери. Завдяки цьому блогери створили органічний контент, на який позитивно відреагувала їхня аудиторія.

Результати

  • Контент інфлюенсерів зібрав 5 000 000+ охоплення.
  • Ми отримали якісні відеоогляди, в яких інфлюенсери продемонстрували всі основні переваги смартфона. Секретом успішної співпраці з лідерами думок вважаємо те, що вони були зацікавлені продуктом.
  • Маску OPPO переглянули 1 мільйон користувачів, а «приміряли» у себе в Сторіс — 48 тисяч користувачів. Вона дозволила нам залучити додатковий трафік і підвищити залученість аудиторії.

«За результатами ми отримали бажане унікальне охоплення. Крім того, отримали додаткове охоплення завдяки креативній інста-масці. А загальне охоплення перевершило очікування: воно склало більше 5 млн», — Кощавка Олександр, директор з маркетингу ОРРО AED Ukraine.

Висновок

Нам вдалося досягти такого високого охоплення завдяки тому, що ми залучили релевантних інфлюенсерів з високим охопленням. Це ще раз підтверджує те, що ER блогерів до 500к є більшим, ніж у мільйонників. Зауважимо, що він має великий вплив на охоплення: чим вище залученість (ER), тим більше підписників інфлюенсера побачать спонсоровану публікацію. Тому насамперед радимо звертати увагу на охоплення в сторіс та постах, а не на кількість підписників. Якщо ви не знаєте, яких блогерів обрати для реклами, можете написати нам.

3578