Запуск NFT-колекцій українського художника Валентина Метика

«Наші аватари витрачають себе на зовнішні подразники, забуваючи про внутрішнє покликання та чисте життя», — Метик.

Про Валентина Метика

Валентин Метик — український авангардист художник-практик. Разом з нашим агентством CTRL/ART/D запустив 3 NFT-колекції.

Основою творчості Валентина є енергія кольору, як розкриття людського стану.

Задача

Створення, запуск та просування NFT-колекції.

Ідея

Перенести фізичні картини художника в діджитал світ NFT-технології.

Історія картин

«Наші аватари витрачають себе на зовнішні подразники, забуваючи про внутрішнє покликання та чисте життя.

Я відчуваю це. Я не можу цього втримати. Так що я говорю з вами, мої друзі, через полотно. Це не картина і не витвір мистецтва. Швидше це дзеркало – портал, як сказав би Рік Санчез. І це дзеркало нагадує внутрішню енергію – Душу.

Що таке духовна повнота та порожнеча? Якщо є повне ніщо, чи воно взагалі має значення? Але якщо ми тут, на Землі, давайте грати за місцевими правилами.

Яку енергію ми – Душі – даємо випромінювати аватарам, що впливає на їхні думки та дії. Зазвичай невидима ця тонка енергія вібрує на струнах всесвіту. Я розкриваю їх для вас візуально у двох основних кольорах – синьому та червоному.

Обидва вказують на стан пробудження. Червоний, негативний, принизливий та руйнівний, характеризує того, хто спить у своїй подорожі. Синій, навпаки, присутній, не спить, сповнений енергії і перебуває в гармонії з навколишнім світом.

Я знаю, ти прагнеш правди.

Завітайте до порталу.

Я часто опираюсь на символізм у працях. Персонажі моїх картин представляють мертву расу споживачів, які не мають очей, тільки рот і пара вух. Споживачів вчать слухати і підкорятися, пліткувати, але ніколи не перевіряти. На жаль, вони нічого не бачать.

Вони не сплять. Але вони не сліпі.

Я страшенно схвильований. Я радий працювати з цими хлопцями з блокчейну. Вони знають свою справу. Вони допомагають створити новий рівень відеоігри для наших аватарів. - Отримати альтернативне око, симулякр. Розуміння цих граней реальності має направити вас власним шляхом. Прийміть різні енергії і ви знайдете внутрішню частину свого аватара. Але пам'ятайте про коріння. Ти вічно вільний, якщо не забудеш про це. Ви уповноважені досліджувати Дух Всесвіту, говорити з Ним. Але тільки якщо ви відкриєте свій розум. Око з'являється у роботах як символ усвідомлення та духовної глибини. Як далеко ти бачиш, люба Душа? Ті, хто розвиває блакитну енергію, практикуючі позитивне мислення та добрі справи, відкривають своє Око. Але ті, хто ще сумнівається, діють (само) руйнівно. Мої портали допоможуть вам. Запрошую», — такою історією поділився з нами Валентин

р01. 01. «Ділова жінка»

Впевнена у собі дівчина зображена як ділова жінка. Вона відповідає за фінанси, які мають вирішальне значення для ведення цього бізнесу. Її завдання — впливати на людей — найчастіше на чоловіків, які постають перед нею. Ось вона і діє зухвало, демонструючи свою сексуальність, при цьому експлуатуючи слабкості своїх відвідувачів. На цьому її спекуляція закінчується: лише пізніше потерпілі розуміють, що було переведено неточну суму грошей або неправильно складений документ призвів до втрати майна. «Це не особисте. Це просто бізнес».

р02. «Еволюція»

На картині показано шлях дівчини, яка переможно деградує. Повертаючись у колесі Сансари, вона все ще здатна видертися і знайти свій шлях у житті. Око тут символ правильного шляху, що веде до загального розвитку.

р03. «Очікування»

На цій роботі зображено кімнату з абсолютно різними за характером дівчатами. Вони чекають на людину, але не знають, як вони туди потрапили. Цікаво, що буде далі?

Енергія у кольорі, колекція аватарів – Знайди себе.

Якщо вас захопила історія картин, як і нас ознайомитись з NFT-колекціями можете тут: Foundation 

4156