Заспокійливий брендінг антидепресанту. Як AdShot Creative допомогли новому препарату легко вийти на ринок.

Креатив – то є меджик. Адже він допомагає продукту отримати своє ім’я, обличчя, стиль та характер, а разом з цим – розпочати власне яскраве життя. Наш кейс для компанії Zdravo є цікавим прикладом магічної сили креативу (та креативщиків).

Проблема

Люди побоюються антидепресантів. По-перше, дуже складно взагалі наважитись купити ліки від депресії (ааа! У мене депресія?! Ви шо?), а по-друге – а що, якщо побочки? Але ж і з депресією жити – не варіант!

Завдання

Розробити такий брендинг нового антидепресанту, який:

- не буде засмучувати цільову аудиторію;

- донесе ключове повідомлення: новий препарат має рослинне походження, тому є повністю безпечним.

Реалізація

Нейм

Все, що ми мали спочатку – це «природний антидепресант на основі шафрану». Тож ми почали пошуки ідеального нейму, тримаючи в голові цей головний меседж. Так ми виявили, що шафран – це друга назва крокусу! Це була влучна знахідка, що дала нам можливість зібрати пул цікавих, легких та змістовних назв.

Фокус-група

Щоб обрати справді ідеальний нейм, ми разом з клієнтом, фармацевтичною компанією Zdravo, провели фокус-групу, під час якої експерти-лікарі міркували над кожним варіантом, ретельно зважували плюси та мінуси. І от врешті-решт та сама назва була знайдена! Так на світі з’явився препарат «Кроксен».


Дизайн упаковки та ключовий образ

Наступним кроком стала розробка дизайну упаковки та створення ключового образу. Ми зосередилися на цільовій: що саме хоче побачити та відчути людина, яка купує антидепресант? Певно, не символи відчайдушного щастя чи суворість темних відтінків. Тому ми зупинилися на приємних та заспокійливих кольорах у дизайні упаковки, а також зобразили на ній морські хвилі. Своїми формами та кольорами вони підкреслюють заспокійливу дію препарату. Далі ця «хвильова» метафора стала основою ключового образу «Кроксену».


Лендінг

Ще один важливий момент, який ми враховували, працюючи над брендингом – це те, як цільова аудиторія шукає інформацію щодо свого самопочуття. Частіше за все людина звертається до Гугла. А далі потрапляє у вирій страшних слів, незрозумілих порад та інших неприємних речей. Тому ми розробили seo-оптимізований «заспокійливий» лендінг, де зручно подана уся важлива та корисна інформація про деякі особливості психоемоційного стану цільової аудиторії та про сам препарат.


Результат

Щож, тепер «Кроксен» готовий розпочати своє життя. Легка назва та спокійний приємний дизайн, що доносять переваги продукту, метафоричний ключовий образ та легкодоступна інформація роблять препарат дружнім до споживача.

Пишаємося класним кейсом та знаємо, що попереду у «Кроксену» все буде круто!

1638