Завтра буде по-нашому | Маніфест молоді під час війни для Завтра.UA

Divchata Agency та Patsany Agency заколабились та зняли бренд-відео для стипендіальної програми Завтра.UA. Ми обрали форму маніфесту від імені української молоді, що має творити майбутнє в умовах війни.

Про мету

Завтра.UA — загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, заснована Фондом Віктора Пінчука. Щорічно сотні студентів стають стипендіатами та отримують підтримку у втіленні своїх проектів. Бренд має на меті сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Зазвичай бренд-відео Завтра.UA були зверненнями до молоді з закликами. Але цього року ситуація особлива. Як говорити з молоддю під час війни? До чого їх спонукати, чим надихати?

Про рішення

Divchata та Patsany, до яких звернувся бренд, зрозуміли, що варто не зверхньо розмовляти з молоддю. Краще дати слово їй. Бо війна в Україні — це по суті війна нового погляду на світ із застарілим. І говорити мають саме творці цього нового погляду. Тому креативники вирішили зробити зухвалий маніфест українських студентів, не ігноруючи умови війни.

Про результат

Текст ролику поділяється на дві контрастні частини. Спочатку це розповідь про те, як живе молодь, що залишається в Україні, — про укриття, онлайн-навчання, тривоги. Далі все змінюється на оптимістичний і самовпевнений лад — і розповідь про те, як молодь збирається будувати своє майбутнє у цих умовах, брати на себе відповідальність, робити свій час дійсно своїм.

Режисерка Катерина Мінгазірова створює у ролику впізнавані образи сьогоднішнього дня: сидіння за двома стінами при світлі телефонних екранів, перекреслене скотчем на вікні та слідами від ракет майбутнє. Та все приходить до надихаючого висновку: «Завтра буде по-нашому».

Ролик використовується у рамках рекламної кампанії стипендіального конкурсу Завтра.UA.

Про команду

Щоб не втратити актуальності висловлювання, ролик створювався у короткі терміни з максимальною злагодженістю команд двох агенцій.

Завтра.UA

Директор з комунікацій Фонду Віктора Пінчука: Наталя Вовк

Керівниця проєкту Завтра UA: Світлана Гриценко

Старший менеджер з комунікацій Фонду Віктора Пінчука: Валентина Маркарова

Divchata Agency xoxo Patsany Agency

Creative/Art Director: Яцина Дмитро

Creative Lead: Марія Семенова

Account Director: Анна Сидоренко

Creative Copywriter: Сазонова Надія, Дмитрук Аліна

Creative Producer: Валерія Роженок

Designer: Анастасія Коваленко

Targeting: Даня Сильченко


Production

DIR: Мінгазірова Катерина

DOP: Пеньков Владислав

Gaffer: Рамос Денис 

Focus/1AC: Юрченко Андрій 

MUA: Мосалова Світлана

Edit: Вдовиченко Наталя

CC: Вернігор Валентин

Sound: Sergey Cohen, Pavel Drach

Actors: Лісак Влад, Кхам Юлія, Шаман Юлія, Трандафілова Катерина, Кібальник Олег. 
4700