Зберегли сенси, змінивши образи!

До нас звернувся юридичний бутик Palianychko & Partners, що прагнув вийти на новий рівень, створювати орієнтири й давати впевненість бізнесу для його розвитку в Одесі та по всій Україні.  Сьогодні Palianychko & Partners Law Office — це один з найсильныших конкурентів в південному регіоні. Ми змінили не лише логотип: ми створили нові смисли й сервіси та з новими амбіціями вибудовуємо нашу роботу з підприємцями регіону.

Завдання

Юридична компанія «Palianychko &  Partners» — молоді лідери південного регіону, що розвиваються в напрямку безпеки бізнесу та абонентському обслуговувані. Керуючий партнер Віталій Паляничко звернувся до команди Stasy Passion з таким запитом:  побудова стратегії та переосмислення бренду, що потребує також оновлення фірмового стилю та корпоративних-сувенірних матеріалів, адже вихід на новий рівень потребує нових підходів, поглядів та концепції.

Рішення

В ході роботи ми розробили нову концепцію для бренду, адже компанія це вже не юридичний бутик, а один з сильних конкурентів у південному регіоні. Тому, в основу концепції бренду ми поклали образ маяка. Маяк — надійна конструкція з товстими стінами, що освічує путь кораблям. Так, і Palianychko &  Partners, захищають і супроводжують кораблі (компанії) в морі бізнесу.

Логотип

                                       Зберегли сенси, змінивши образи!

В основі логотипу ми залишили назву компанії, як символ досвідченості та довіри до репутації ключового експерта. Над однією з літер розміщений трикутник, який в дуеті з літерою нагадує маяк.

Соціальні мережі

Наступний крок — переоформлення засобів діжітал-комунікації, на цьому етапі основне завдання — модернізація. Щоб пости створювали асоціацію з брендом, ми розробили нові шаблони для публікацій. Вони створені в корпоративних кольорах: червоний, сірий, білий та з новенькими корпоративними елементами, які гарно поєднується між собою. До речі, всюди простежується лінія з маяком, символізуючи підтримку на професійну допомогу. 

Мерч та корпоративні матеріали

Корпоративні елементи створені з додаванням ключових компонентів айдентики, слоганом і логотипом, на деяких матеріалах розміщенні контакти.  В поєднанні всі композиційні складові формують тісні асоціації з брендом. Рівномірний і ненав'язливий розподіл червоних акцентів — фірмовий спосіб привернення уваги.


 Сьогодні моя компанія — це вже не юридичний бутик. Я сміливо йду до своєї мрії — бути засновником юридичної фірми, яка розвиває право та законність, щонайменше на найближчі 300 років. Цієї весни ми відсвяткували 5-річницю.
Я маю надійних партнерів, успішних клієнтів і довіру своєї команди. Сміливо підіймаю нові вітрила!

Віталій Паляничко, керуючий партнер

1656