Зелений оазис на Подолі: брендинг житлового комплексу

Розробка брендингу жилого комплексу «Подільські Липки»

Задача

Задачею  агенції Brand Loft Agency було розробити брендування для особливого житлового комплексу, з подільською атмосферою та зеленими зонами.

Процес

У процесі ми сформували мінімалістичну концепцію для гедоністів — людей, які люблять життя і вміють насолоджуватись кожним моментом — прогулянкою парком або чашкою кави у кафе.

Цю легкість ми візуалізували у логотипі — графічному елементі, який передає простоту моменту. Монограма складається із двох літер, у цьому концепті неймінг написаний латиницею, що зображує рівень комфорту і якості майбутнього ЖК. Частина графічного елемента розкладається на патерн, легкий і витончений, який не вимагає складних форм і легко тиражується на будь-який носій.

Кольорове рішення — затишний жовтий і складний синьо-зелений, що передають екологічність комплексу і акцентують увагу на великій зеленій парковій зоні.

У результаті ми отримали сучасний, красивий проєкт для справжнього оазису на Подолі. Ми візуалізували характер житлового комплексу – комфорт, якість, екологічність, легкість від зручного життя.


3326