ЖК Great: як ми втричі перевиконали план по залученню лідів та у півтори рази зменшили їхню вартість

For
Київміськбуд
IB Alliance
За півроку нам вдалося на 107% збільшили зростання кількості лідів та на 47% зменшили вартість їх залучення на високо насиченому ринку нерухомості, не дивлячись на те, що об'єкт мав на чверть вищу вартість від середньоринкової в аналогічному районі.

Коли ми починали працювати над проектом ЖК Great (Травень 2020-го), у Києві на етапі будівництва перебувало ще 144 новобудови, 38 були на етапі підготовки, а 444 щойно збудовані. Насиченість столичного ринку нерухомості - колосальна. І у 2021-му вона продовжила зростати. 

Зворотній бік цього — висока щільність реклами та цінова чутливість сегменту. А наш об'єкт мав на 22% вищу вартість за квадратний метр, ніж середня ціна за м2 в аналогічному районі. 

Ми розуміли, що більшість наших клієнтів (більше 70%) використовує інтернет для пошуків своєї майбутньої власної оселі. 

Але, через високу конкурентність на ринку, ми зіштовхнулися з двома бар'єрами:  

  1. Дуже важко "пробитися" до клієнта крізь щільний рекламний шум. 
  2. Вартість лідів є високою, а можливості для оптимізації цієї вартості — обмежені.

Реалізація

Ми запитали наших клієнтів у телеграм-каналі - на що вони звертають увагу при виборі місця для життя? Це допомогло нам ідеально поєднати переваги продукту із потребами цільової аудиторії та будувати нашу стратегію на базі концепції — "Абсолютний комфорт на першій лінії Дніпра". 

Ми прийняли рішення запускати всі джерела лідів відразу, але з єдиним посилом та меседжем, який би простежувався скрізь. Повторення - основний пункт.

Відразу були взяті в роботу десятки інструментів та платформ: реклама у Google та FB: push-розсилки, budynok.ua, address.ua, Viber, telegram-канал, YouTube-канал, dom.ria, lun.ua, OLX, та інші. Згідно із законом синергії, всі джерела вплинули один на одного і створили цілий бренд ЖК, в якому комфорт понад усе.

Величезна увага була приділена тому, щоб зробити по-справжньому якісний контент, на який хочеться дивитися та переглядати.

Сама кампанія була поділена на три етапи:

1. Перший етап включав у себе формування знання про продукт, тестування інсайтів та підігрів аудиторії. Визначити клієнтський шлях нам допоміг коллтрекінг від AdSaver. Меседжі цього етапу були емоційні та чіпляючі. 

2. Другий етап був направлений на роботу із заперченнями та клієнтськими бар'єрами, освіту споживачів щодо якості будівельних матеріалів, детальному огляду переваг локації та інфраструктури продукту. Меседжі цього етапу - раціональні.

3. На третій стадії ми продовжили роботу із бар'єрами та додали кілька акцій, аби зробити фінальний пуш. 

Ми використовували результати кожного етапу, аби оптимізувати наступний. Ad Saver Lead Management System допоміг нам сформувати look-a-like аудиторії з кваліфікованих, цільових лідів. 

Що в результаті?

Нам вдалося перевершити очікування і забудовника, і інвесторів ЖК Great. 

Ціль №1 полягала в тому, щоб прискорити продаж квартир, шляхом збільшення зростання кількості лідів на +40% до середньомісячного залучення лідів (або більше 800 лідів на місяць) до показників Травень-Грудень 2020.

Наш результат:

+106.8% зростання кількості лідів (1218 середня кількість лідів за місяць) за результатами Січень-Серпень 2021.

Ціль №2 : Знизити вартість залучення ліда -30% до показників Травень-Грудень 2020

Наш результат

-46.7% зниження вартості залучення ліда за результатами Січень-Серпень 2021.
·
425

The project team

Svitsoft
Svitsoft
Ukraine

Client

Київміськбуд
Київміськбуд
IB Alliance
IB Alliance
РІЄЛ
РІЄЛ
Home