Знайомці - дизайн мобільного додатку для онлайн-гри

Тип дизайну: Дизайн мобільних додатків

Специфіка та сфера бізнесу: Сфера розваг

Про проект

Знайомці — це український бренд настільних ігор, що був побудований на дослідженнях соціальної психології. Це гра є ключем до якісного і здорового спілкування, адже вона пропагує політику відкритої комунікації, відкидаючи упередження та незручності під час розмови, які так часто виникають серед знайомих та друзів. 

Цілі дизайну

Перетворити фізичну версію настільної гри з її основною ігровою механікою в діджитал-гру, що не лише поєднає в собі унікальний інтерфейс і функціонал оригінального продукту, але й стане її інтерактивною версією. Для нас було важливим передати легкість користування фізичної гри в її онлайн-варіанті, та додати змогу обирати в онлайн-магазині різномантні версії гри.

Концепт

Додаток повинен був стати логічним продовженням існуючої гри, який не обмежує гравців у категоріях питань та дає змогу дізнаватися все більше про людей, з якими ви вирішили отримати цей досвід.

Філософія Знайомців будується на думці, що основні непорозуміння в стосунках між людьми виникають через невміння чітко висловлювати свої переконання. Глибокі питання про стосунки, роботу, любов, секс та навіть смерть дозволяють відкривати нові грані наших близьких та руйнувати барʼєри між людьми

Типографіка

Шрифт Futura PT був обраний компанією ще на етапі стоврення гри, тож ми вирішили продовжити його використання і в діджитал-версії Знайомців. Це сучасний шрифт, який вирізняється своїм чистим і геометричним дизайном і вважається класичним зразком модернізму. Його чіткі лінії та гармонійні пропорції роблять його ідеальним для використання в різних проектах, від друкованих видань до веб-дизайну.

Колір

Колірна гама гри Знайомці в оригінальній версії наповнена пастельними відтінками рожевого й блактиного, що додає грайливості концепту та водночас дозволяє користувачеві відрізняти версії ігор одна від одної. Адже кожна нова гра є наділеною своїм власним кольором, що допомагає швидко обрати потрібний тип гри.

Функціонал 

Щоб спростити вибір користувача та не ставити його в незручне становище через довгий пошук прийнятної гри в потрібний момент, ми вирішили створити вибірку гри по темах, які найбільше підходитимуть його запиту. Дружба, робота, сім'я, побачення чи вечірка - знайти потрібний тип гри та не витрачати зайвий час на перевірку актуальних запитань стало простіше із введенням цієї функції.

Відео від засновці бренду на банері, яка пояснює цінність гри та її основи допомогло доповнити загальний концепт додатку, надаючи йому елемент автентичності. 

Додаткові вкладки "мої ігри" та "ігри на паузі" дозволять юзеру вільно переключатися між грою та іншими додатками, не втрачаючи попердньої каркти із запитанням і легко обирати гру зі списку обраних.

Контролювати тривалість гри юзер може з допомгою функції налаштування кількості карток для кожного рівня - від трьох до дванадцяти карток із запитанням для кожного із трьох рівнів. Це допомагає оптимувзати ігровий процес під різні часові потреби користувача.

Мова додатку

Діджитал-версія гри Знайомці має дві мови - українську та англійську, що дозволяє активно користуватися грою на інтернаціональному рівні, поширючи ідеї важливовості діалогу із друзями та знайомими з інших країн.

Основна аудиторія 

Завдяки варіативності ігор та запитань, гра Знайомці може ідеально підійти для кожного користувача, що зацікавлений в комунікації зі своїм оточенням та бажає дізнатися більше про своїх родичів, друзів, колег і навіть далеких знайомих. Чітке позиціонування різних типів гри дає змогу фокусуватися на питаннях кар'єри з колегами по роботі, відкриваті глибокі особистісні інсайти з друзями, вести ненав'язливі веселі розмови зі знайомими або ж обговорювати інтимні подробиці життя зі своїм партнером. Варто лише обрати потрібну гру.


1064