Зустрічайте мережу супермаркетів “Рукавичка” з новою айдентикою

Агентство mirrolab розробило новий образ Рукавичці, щоб позицію підкріплював. Щоб більше тепла і затишку дарувати людям та їх родинам.

Завдання

Врахувати цільовий сегмент, впорядкувати всі інформаційні, рекламні матеріали та освіжити айдентику. А головне – збільшити кількість відвідувачів 20-40 років з хорошим доходом.

Способи рішення 

Розробили гайдлайн використання логотипу та єдину систему використання матеріалів: інформаційних, маркетингових та комунікаційних.

А щоб сформувати позитивний імідж бренду, разом з партнерами SQUARES (Modern Expo Group) запропонували клієнту використати бренд-персонажів для комунікації.

Реалізація

Стильними і сучасними стали відомі герої Рукавички. Навіть бабл із месенджерів використовують. Через нього вони знайомляться, розповідають про бренд, пропонують смачну новинку, свіжий продукт чи просто каву. Основу зробили чистою — без зайвих деталей і акцентів. Так казкова айдентика не виглядає дитячою чи мультяшною. Для візуальної цілісності використали кольори, що перегукуються з логотипом.

Дружньо і привітно заговорили нові герої Рукавички, чим підкреслили домашність і родинну позицію супермаркету. Відмовилися від офіціозу, перестали спілкуватися з клієнтами на Ви. Додали емоційності, почали жартувати, особливо якщо це стосується заборон.

Результат
Нова айдентика підкреслила домашність і родинну позицію супермаркету.              А розроблена єдина система використання матеріалів, повністю виконує своє завдання. Клієнт без проблем користується гайдлайнами та самостійно створює потрібні матеріали. 

1544